Ana Sayfa Spor Minik sporculardan Tatlıses'e dua

Minik sporculardan Tatlıses'e dua

Şanlıurfa'da Beşiktaş Futbol okulu Öğrencileri haftanın ilk antrenmanında Hocalarıyla birlikte Tatlıses'in sağlığı için dua ettiler.

Giriş Tarihi: 20 Mart 2011 Pazar 15:14
Minik sporculardan Tatlıses'e dua
Beşiktaş Futbol okulu Öğrencileri haftanın ilk antrenmanında antrenmana başlamadan önce Hocalarıyla birlikte Şanlıurfalı Sanatçımız İbrahim TATLISESE sağlığına kavuşması için dua ettiler.

     
Sanatın imparatoru için küçük saf yürekleriyle antrenmandan önce yaptıkları duada Küçük ellerini açarak Tatlıses’in sağlığına kavuşması için ALLAHA yalvarıp dua ettiler.


     
Beşiktaş Futbol okulu öğrencileri duadan sonra Antrenmanlarına başlayarak hocalarından öğrendikleri futbol hareketlerini titizlikle sahada uygulayarak çalışmalarını sürdürdüler.


      
Bjk Futbol okulu Sorumlusu Selahattin Demir Kurum olarak Sanatı ve sanatçıyı seven herkes gibi topluma mal olmuş sanatçımızın bir an önce sağlığına kavuşmasını Yüce Allahtan diliyoruz.


      
Arzumuz; Topluma mal olmuş hemşerimizin, bu zor günleri Ailesi ve tüm sevenleriyle birlikte atlatarak eski mutlu ve güzel günlerine döner ve en kısa zamanda tekrar sahnelerde sevenlerine kavuşarak herkesi mutlu eder.


Tüm Urfalıların ortak dileği; İmparatoru daima sağlıklı ve mutlu görmektir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Final maçı tatil edildi

Final maçı tatil edildi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık