Ana Sayfa Magazin Mirkelam ve Gürsoy Ailelerinin Mutlu Günü

Mirkelam ve Gürsoy Ailelerinin Mutlu Günü

İş adamı Mahmut Mirkelam'ın oğlu Aydın Mirkelam ile İş Adamı Metin Gürsoy'un Kızı Burcu Gürsoy, Gaziantep Dedeman Otel'de gerçekleştirilen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2013 Pazar 19:08
Mirkelam ve Gürsoy Ailelerinin Mutlu Günü

İş adamı Mahmut Mirkelam'ın oğlu Aydın Mirkelam ile İş Adamı Metin Gürsoy'un Kızı Burcu Gürsoy, Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde düzenlenen nikah töreninin ardındanGaziantep Dedeman Otel'de gerçekleştirilen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

İş ve siyaset dünyasının Gaziantep'te buluştuğu muhteşem bir düğünle genç iş adamı Aydın Mirkelam ve Mimar Burcu Gürsoy dünya evine girdi. Şanlıurfa'nınBirecik ilçesinde düzenlenen nikah töreninden sonra Gaziantep Dedeman Hotel'de gerçekleştirilen düğünde sahne alan Altay son çıkardığı albümünde yer alan parçaları seslendirirken düğüne katılan konuklar genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.Şanlıurfa'nın Birecik İlçesinde düzenlenen nikah töreninde nikahı Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı kıyarken genç çiftin nikah şahitliklerini Şanlıurfa Valisi Celalettin Gürsoy, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, Dr. Hüseyin Mirkelamve ailelerin ileri gelenleri yaptı. Düğüne Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, ŞanlıurfaBelediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Birecik Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Birecik Belediye Başkanı FarukPınarbaşı, Gaziantep Bölge İdare Mahkeme Başkanı Nedret Engin, Mirkelam Özel Göz Lazer Göz Merkezi Başhekimi Dr. Hüseyin Mirkelam ve çok sayıda davetli katıldı.

Düğün öncesi kısa bir konuşma yapan İş Adamı Mahmut Mirkelam davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederken TBMM'nin yoğun çalışmaları nedeniyle düğüne katılamayan İçişleri Bakanı Muammer Güler ile birçok bakan ve milletvekilinin tebrik telgraflarının okunduğu düğünde genç çift pasta keserken heyecanlandı. Ünlü sanatçı Altay'ın sahne aldığı ve gecenin geç saatlerine kadar süren düğünde konuklar gönüllerince eğlendi.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star