Ana Sayfa Urfa Haberleri MKM'ye Yeni Yönetici Asiatan

MKM'ye Yeni Yönetici Asiatan

Meclis Kültür ve Sanat Merkezi’ne yeni yönetici asistanı ve koordinatör atandı.

Giriş Tarihi: 19 Temmuz 2011 Salı 02:39
MKM'ye Yeni Yönetici Asiatan
Hizmete girdiği günden itibaren çeşitli sosyal ve kültürel etkinliğe imza atan ve başarılı çalışmaları ile göz dolduran Meclis Kültür ve Sanat Merkezi’de yeni bir yönetici asistanı ve koordinatör göreve başladı.
Genç ve başarılı işadamı Mehmet Güney’in sahibi olduğu Meclis Kültür ve Sanat Merkezi’de yeni bir dönem başladı.
Geçmişte bir çok büyük firmada görev alan ve başarılı çalışmaları ile kendini kabul ettiren Gülbin Hızal, Meclis Kültür ve Sanat Merkezi’de yönetici asistanı ve koordinatör olarak göreve başladı...
Meclis Kültür ve Sanat Merkezi’de yönetici asistanı ve MKM koordinatörü olarak göreve başlayan genç ve güzel bir kadın olan Gülbin Hızal, daha önce çeşitli seçkin firmalarda müşteri danışmanlığı, kurumsal satış koordinatörlüğü ve Türkiye satış müdürlüğü gibi önemli görevlerde bulundu.
MKM yönetici asistanı ve MKM koordinatörü Gülbin Hızal, yönetici asistanlığı, İngilizce dil kursu, dış ticaret, bilgisayar vb gibi konularda da kurumsal eğitimler aldı.
Yeni görevine başlayan MKM yönetici asistanı ve MKM koordinatörü Gülbin Hızal, MKM’de Mehmet Güney gibi başarılı bir işadamı ile birlikte çalışmaya başlamaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, MKM’de güzel çalışmalara imza atmak için çaba harcayacaklarını dile getirdi.
Hızal ayrıca, MKM’de yeni dönemde, halkın en çok istediği sanatçıları, konserleri, tiyatro oyunlarını vatandaşlar ile buluşturacaklarını sözlerine ekledi.
MKM’de göreve başlayan yönetici asistanı ve koordinatörü Gülbin Hızal, başarılı çalışmalarının yanı sıra, zarifliği ve güzelliği ile dikkat çekti… (gapha)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık