Ana Sayfa Urfa Haberleri Muhacirlerden Seçim Bürosu

Muhacirlerden Seçim Bürosu

- Devlet Bakanı Faruk Çelik, Muhacirler Derneği tarafından düzenlenen Seçim bürosunu açtı ve vatandaşlara hitab ederek seçimlerde dikkatli olmalarını istedi.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2011 Salı 10:46
Muhacirlerden Seçim Bürosu
     Açılışta konuşan Devlet Bakanı Faruk Çelik, “12 Haziran çok önemli bir tarih. Herkes bunu iyi bilmeli ve tercihini Türkiye'nin geleceğinden yana kullanmalıdır” dedi.

     Muhacirlerin Seçim Bürosunun açılışına Devlet Bakanı Faruk Çelik’in yanı sıra Milletvekili adayları Yar.Doç.Dr.Halil Özcan, Kasım Gülpınar, Mahmut Kaçar, Yar.Doç.Dr. Abdülkerim Gök, Milletvekili Yahya Akman, İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, eski il başkanlarından Cuma Ağaç, bir gurup partili ve Muhacirler Derneği üyeleri katıldı.

     Muhacirler Derneğinin yaklaşık 2 bin üyesinin katıldığı Seçim Bürosu açılışı öncesi, yöreye özgü sıra gecesi ekibi yöresel türküler seslendirdi. Kalabalığın zaman zaman AK Parti lehine sloganlar attığı açılış törenine gelen Bakan Faruk Çelik başına gül dökülerek karşılandı. Dernek Başkanı Resul korkmaz7ın AK Parti sevdası pankartlarla gösterildi.

     Muhacirler Derneği Başkanı Resul Korkmaz, barış ve huzur kenti Şanlıurfa'da yıllardır herkesin bir arada yaşadığını belirterek, Bakan Çelik'in Şanlıurfa'dan aday olmasıyla birlikte geleceğe yönelik umutlarının daha da arttığını ifade etti.

     Bursa Milletvekili olan Çelik'in Şanlıurfa adayı olmasıyla birlikte muhacir kapsamına girdiğini belirten Korkmaz, daha sonra Onursal Başkanı olarak kabul ettikleri Faruk Çelik'e derneğin tanıtım kartını verdi.

     Muhacirler Derneğinin kendisine yönelik ilgi ve sevgisine teşekkür eden Bakan Faruk Çelik, 12 Haziran seçimleri öncesi partisine destek olmalarını isteyerek, “Sizler bizi destekleyin, istikrar sürsün Türkiye büyüsün, Şanlıurfa büyüsün” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık