Ana Sayfa Güncel Muhtarlar Memnun

Muhtarlar Memnun

Mahalle gezilenini ikiye katlayan Şanlıurfa belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, dur durak bilmiyor. Fakıbaba bir günde üç mahalle geziyor

Giriş Tarihi: 21 Temmuz 2011 Perşembe 21:14
Muhtarlar Memnun
Sancaktar Mahalle gezisi sonu’nda Muhtar Halil İbrahim Acar ile birlikte yeni muhtar evini ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulunan Fakıbaba, burada birim müdürleriyle cay molası verdi. 

Fkıbaba, yeni muhtar evinde, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Sancaktar mahalle muhtarımızın yanındayız, yeni muhtar evinde sağ olsun bizi ağırlıyorlar kendisine teşekkür ediyorum, kendilerine hayırlı uğurlu olsun diyorum. Şuan on muhtar evlerini çalışmasını bitirmek üzereyiz, amacımız bütün muhtar arkadaşlarımıza, hiç ayırım yapmadan hepsine, mahallerinde ciddi birer muhtar evi kazandırmaktır.  Demokrasinin ilk basamaklarında biri olan bütün muhtarlarımızı aynı mesafede yaklaşıyoruz.  Ancak bazı mahallede muhtar evi yeri bulamazken, bazı mahallerimizde, uygun yerleri bulup hemen yapımına başlıyoruz, bazen de bulduğumuz yerleri mahalle sakinleri müsaade etmiyor. Vatandaşlarımız bize yardımcı olmaları gerekiyor. Mahalle muhtarı mahallenin bütün işlerini gören ve takip eden kişi, mahalle muhtarı mahallenin başkanı, kaymakamı, valisidir.”

 Sancaktar Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Acar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “  Başkan Fakıbaba ve ekibine çok teşekkürler ediyorum, daha önce yazıhanemiz yoktu, ya dükkân köşesinde ya da evde yapmaya çalışıyorduk, mahallemiz hak ettiği muhtar yerine kavuştu, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”dedi(gapha)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star