Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Kültür/Sanat Mürvet Sarıyıldız'ın İkinci Eseri "Kayıp Aşk" Yediveren Yayınları'ndan Çıktı

Mürvet Sarıyıldız'ın İkinci Eseri "Kayıp Aşk" Yediveren Yayınları'ndan Çıktı

Mürvet Sarıyıldız’ın romanı çıktı. İlk eseri "Şiiri Fetheden Kadınlar" adlı araştırmasıyla gündeme gelen Sarıyıldız, ikinci eserini Yediveren Yayınları'ndan çıkardı.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2011 Cuma 12:28
Mürvet Sarıyıldız'ın İkinci Eseri
Kitabın arka kapak yazısı:

İbrahim’in içinde kopan fırtınalar bir türlü dinmek bilmiyor. Annesine sormak istediği soruyu soramıyor.Annesi bir gün onda bazı farklılıklar keşfediyor…Anadolu’da kendi halinde yaşayan bir aile… Her şey sıradandır. Ta ki oğlu üniversite sınavını kazanıp Gülbahar adında bir kıza âşık olana kadar.Bu aşk, İbrahim’in ve annesinin hayatını derinden sarsacak, yıllarca gizli kalmış gerçekler; üniversite arkadaşı Gülbahar sayesinde gün yüzüne çıkacaktır. İstanbul- Irak- Maraş –Kars dörtlemesinde sürükleyici bir aşk hikâyesi…İbrahim’in içinde kopan fırtınalar bir türlü dinmek bilmiyor. Annesine sormak istediği soruyu soramıyor.
Annesi Bir gün onda bazı farklılıklar keşfediyor…
Anadolu’da kendi halinde yaşayan bir aile… Her şey sıradandır. Ta ki oğlu üniversite sınavını kazanıp Gülbahar adında bir kıza âşık olana kadar.Bu aşk, İbrahim’in ve annesinin hayatını derinden sarsacak, yıllarca gizli kalmış gerçekler; üniversite arkadaşı Gülbahar sayesinde gün yüzüne çıkacaktır. İstanbul- Irak- Maraş –Kars dörtlemesinde sürükleyici bir aşk hikâyesi…

Fiyatı: 10.00 TL
Barkod: 9786058820333
ISBN: 978-605-88203-3-3
Sayfa Sayısı: 136 Sayfa
Çıkış Tarihi: 01.02.2011
Kapak Cinsi: Karton Kapak / Parlak Selefon

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık