Ana Sayfa Urfa Haberleri Müslüm Kaçar'dan 10 Gündür Haber Alınamıyor

Müslüm Kaçar'dan 10 Gündür Haber Alınamıyor

Şanlıurfa'da, 10 gün önce evden çıkan zihinsel engelli 68 yaşındaki Müslüm Kaçar'dan haber alınamıyor.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2012 Cumartesi 06:24
Müslüm Kaçar'dan 10 Gündür Haber Alınamıyor
Şanlıurfa'da, 10 gün önce evden çıkan zihinsel engelli 68 yaşındaki Müslüm Kaçar'dan haber alınamıyor. Elinde fotoğrafıyla Müslüm Kaçar'ı arayan akrabası Mustafa İzci, "10 gündür Müslüm Kaçar'dan haber alamıyoruz. Tek isteğimiz sağ salim bulunması ve evine dönmesi" dedi.

Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde oturan Mustafa İzci, zihinsel engelli olan akrabası Müslüm Kaçar'ın 10 gündür kayıp olduğunu söyledi. Evden çıkıp bir daha dönmeyen Kaçar'ı, Şanlıurfa,Gaziantep ve Kahramanmaraş'ta aradıklarını söyleyen İzci, "Günlerdir kendisinden haber alamıyoruz. Zihinsel engelli olduğu için hiç evlenmedi. Kardeşleri ve akrabaları olarak perişan durumdayız. Bir anda ortadan kaybolmasına bir anlam veremiyoruz. Nereye gideceğimizi bilemez durumdayız ve hayatından endişe ediyoruz" dedi.

İzci, Kaçar'ın bulunması için vatandaşlardan yardım istedi. İzci, "Polis ve jandarma her yerde arıyor ama vatandaşlarımızın da yardımını bekliyoruz. Hayatından endişe ettiğimiz Müslüm Kaçar, umarım bir şey olmadan sağ salim bulunur ve yanımıza döner. Kendisini görenlerin polise bildirmelerini bekliyoruz" diye konuştu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık