Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri MUTLU GENÇLER MUTLU YARINLAR

MUTLU GENÇLER MUTLU YARINLAR

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından kurulu Madde bağımlılarıyla mücadele komisyonu çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor.

Giriş Tarihi: 28 Nisan 2016 Perşembe 05:41
MUTLU GENÇLER MUTLU YARINLAR

 Gerek Şanlıurfa merkezinde gerekse Şanlıurfa’nın 13 İlçesinde ulaşmadık genç bırakmıyor.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül tarafından kurulan Madde bağımlılarıyla mücadele komisyonu Şanlıurfa da Madde bağımlısı olan gençleri tespit edip gençlerin tedavi olmaları için çalışmalarını sürdürüyor. Madde bağımlılarıyla mücadele komisyonu Başkan yardımcısı Yavuz Kara Genç Birlik ile yaptığı toplantıda gençlerle ve aralarında birkaç tane Madde bağımlısı olan gençlerle bir araya gelerek gençlere Madde bağımlılığı hakkında bilgi verdi. Daha Sonra SODES ve Eyvan Derneği’nin ortak olarak çalıştığı programda Madde bağımlılığından kurtulan gençlerle halı saha maçı düzenlediler. Madde bağımlılığından kurtulan gençlere çeşitli yollarla tam olarak Madde den uzaklaştırmak için gençlere kuran dersi ve spora yöneltiyorlar. Yapılan programa Madde bağımlıları komisyonu Başkan yardımcısı Yavuz Kara, Zehra Kazan, Mehmet Altun, Eyvan Derneği Başkanı Mehmet Badıllı, ve Genç Birlik Şanlıurfa yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Madde bağımlılarıyla mücadele komisyonu Başkan yardımcı Yavuz Kara Yaptığı açıklamada şunları söyledi. Şanlıurfa Cumhuriyet Baş Savcılığı bünyesinde denetimli serbestlik ve Eyvan Derneğinin ortak hazırladığı SODES kapsamında mutlu gençler mutlu yarınlar projesi kapsamında halı saha maçı tertip edilmiştir. AK Parti Madde bağımlılarıyla mücadele komisyonu olarak maçı izlemeye geldik ve desteğimizi sunduk. Emeği geçen Şanlıurfa Cumhuriyet Baş Savcımız Sayın Uğurhan Kuş beyefendi ye Şanlıurfa denetimli serbestlik müdürlüğüne ve Eyvan Derneğine çok teşekkür ederiz. Biz Madde bağımlılarıyla mücadele komisyonu olarak her zaman kendileriyle birlikteyiz ve her zaman destekçileri olacağız dedi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık