Ana Sayfa Spor NİKE HALI SAHA TURNUVASI SONA ERDİ

NİKE HALI SAHA TURNUVASI SONA ERDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike firması tarafından organize edilen 2013–2014 sezonu Liseler arası Nike Halı Saha Ligi Futbol Turnuvası sona erdi.

Giriş Tarihi: 11 Haziran 2014 Çarşamba 06:54
NİKE HALI SAHA TURNUVASI SONA ERDİ

Şanlıurfa merkezde liseler arası nike halı saha turnuvasında Şanlıurfa Anadolu Lisesi ile Gazi Lisesi karşı karşıya geldiği final maçında gülen taraf, Şanlıurfa Anadolu Lisesi'ni mağlup eden Gazi Lisesi oldu. Final maçını kaybeden, Şanlıurfa Anadolu Lisesi ikinci, ikinciliği elde etti.

12 -30 Mayıs 2014 tarihlerinde çulcu oğlu Halı Sahası’nda 640 sporcu 64 takımın katılımıyla toplam 127 maç oynanarak organizasyon tamamlanmış oldu. İl birincisi olan takım Şanlıurfa Gazi Lisesi ve ikinci olan takımımız Şanlıurfa Anadolu Lisesi batmanda yapılan bölge şampiyonasında birinci olarak 23 – 24 – 25 Haziran 2014 tarihinde yapılacak Türkiye finallerinde Şanlıurfa’yı temsil edecek.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ, “Gençlerin dinamizmi bize enerji katıyor. Bu enerjileri burada en üst seviyeye ulaştı. Geçen yıllara oranla bu yıl rekor bir katılımla bu organizasyonu tamamladık. Yapılan bu turnuvada, yetenekli oyuncular tespit edilerek Şanlıurfa futboluna kazandırmayı amaçlıyoruz. Yıldız, Şenlik havasında geçen bu turnuvada emeği geçen Antrenörlerimize, Beden Eğitimi Öğretmenlerimize, bu turnuvayı düzenleyen Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike firmasına teşekkür ederim. İstanbul yapılacak Türkiye finallerinde ilimizi temsil edecek takımımıza başarılar diliyorum. Dedi

Nike halı saha ligi il koordinatörü Müjdat KILIÇ, Şenlik havasında geçen bu turnuvada emeği geçenlere teşekkür ederim.  Nike Halı Saha Turnuvasına Katılım gösteren tüm takımlara, antrenörlere ve sporculara teşekkür ederek ilimizi İstanbul’da temsil edecek olan Gazi Lisesi ve Şanlıurfa Anadolu Lisesine başarılar diledi. Futbola desteklerinden dolayı başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ’ a ve bu büyük organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Dedi

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık