Ana Sayfa Güncel 'O' POLİS TUTUKLANDI

'O' POLİS TUTUKLANDI

2 kişiyle kavga ettiği sırada, beylik tabancasından çıkan kurşunla 7 yaşındaki Suriyeli Zeliha Cumo'nun ölümüne neden olan polis memuru tutuklandı.

Giriş Tarihi: 19 Mayıs 2016 Perşembe 17:32
'O' POLİS TUTUKLANDI
BAĞCILAR Güneşli Meydanı'nda dün akşam 2 kişiyle kavga ettiği sırada, beylik tabancasından çıkan kurşunla 7 yaşındaki Suriyeli Zeliha Cumo'nun ölümüne neden olan polis memuru tutuklandı.   Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunun ardından Bakırköy Adliyesi'ne çıkarılan polis memuru A.A., sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 


Bağcılar Güneşli Meydanı'nda sivil giyimli polis ile ona saldıran 2 kişinin kavgasında patlayan silahtan çıkan kurşunlardan biri, 7 yaşındaki Suriyeli Zeliha Cumo'nun ölümüne, bir başka çocuğun da yaralanmasına yol açmıştı. Olayda, polise saldıran 2 kişiden biri de ağır yaralanmıştı.     Ali AKSOYER / İstanbul, (DHA)

 

YORUMLAR
  • yorum2016-05-20 03:11:28Urfalı

    Suriyeli çocuklar büyük şehirlerin büyük ana caddelerinde gecenin geç saatlerinde o kadar korumasız ve sahipsiz bir şekilde dolaşıyorlar ki bunların annebabaları nerede, küçük çocuğun bu saatte bu gibi tehlikeli bir yerde ne işi var. Trafikte çok tehlikeli ve işlek çevre yollarında gece karanlıkta kucağında bir eteğinde bir, bir de yanında dolanan üç küçük çocukla dilenen Suriyeli kadın gördük ve son anda farkedebilmiştik. Çocukların başında ebeveyni olmadan şehirde üstelik tehlikeli işlek yerlerde bir de gece geç saatlerde sahipsiz gezmelerine izin verilmemeli. Şu an bile yollarda bu şekilde pek çok çocuk görebilirsiniz.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Viranşehir'de PKK operasyonu 10 gözaltı

Viranşehir'de PKK operasyonu 10 gözaltı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık