Ana Sayfa Urfa Haberleri Öğrenciler bu habere dikkat!

Öğrenciler bu habere dikkat!

Okullarda başlatılan kampanya ile en çok pil toplayan 3 okulla çeşitli hediyeler verilecek.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2014 Salı 14:23
Öğrenciler bu habere dikkat!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları) Derneği ile ortaklaşa yürütülen okullarda ‘Ödüllü Atık Pil Toplama Kampanyası’ başlattı.

 Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekiplerince Şanlıurfa’da 100 okulda başlatılan kampanya ile yıpranmış atık pillerin insan ve ekolojik sistem üzerindeki zararları asgariye indirmek amacıyla okullarda çevreye duyarlılık oluşturuluyor.

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş TAP Derneği ile Şanlıurfa BüyükşehirBelediyesi yürüttüğü kampanya 30 Nisan 2015 tarihinde son bulacaktır. Okullarda başlatılan kampanya ile en çok pil toplayan 3 okulla çeşitli hediyeler verilecek.

 Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Abdülbaki Akın, “Başlatılan kampanyadan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Mustafa Kaytan, TAP Derneği ile ortaklaşa yürütülen kampanyanın sadece okullarla sınırlı olmadığını söyleyerek, kamu kurum ve kuruluşlarının da kampanyaya destek verebileceklerini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star