Ana Sayfa Güncel ÖĞRENCİLER OSB’Yİ TEMİZLEDİ…

ÖĞRENCİLER OSB’Yİ TEMİZLEDİ…

Şanlıurfa Özel Erkan Teknik Meslek Lisesi öğrencileri, çevre bilincinin geliştirilmesi amacıyla başlatılan “Temiz Organize Temiz Okul” projesi kapsamında, Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) temizlik yaptı.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2016 Cumartesi 17:13
ÖĞRENCİLER OSB’Yİ TEMİZLEDİ…

Çağın gereklerine uygun eğitimin yanı sıra sanayinin nitelikli eleman ihtiyacı talebine yanıt verme hedefiyle Şanlıurfa OSB’de açılan Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük teknik meslek lisesi unvanına sahip Özel Erkan Teknik Meslek Lisesi, OSB Bölge Müdürlüğü ve Eyyübiye Belediyesi işbirliğiyle “Temiz Organize Sanayi, Temiz Okul” projesi başlattı.

 

Amaç çevre bilincini artırmak

Proje çerçevesinde, Özel Erkan Teknik Meslek Lisesi tarafından OSB’de gerçekleştirilen temizlik etkinliğine, OSB yönetimi ile Eyyübiye Belediyesi de destek verdi.

Eyyübiye Belediyesi’nden gelen ekibin dağıttığı maske ve eldivenleri takıp, çöp poşetlerini ellerine alan öğrenciler, OSB’de etrafa atılan çöpleri topladı.

Şanlıurfa Özel Erkan Teknik Meslek Lisesi Genel Koordinatörü Ramazan Kurul, temizlik etkinliğiyle insanlarda çevre bilincinin artırılmasını amaçladıklarını ifade ederek, “Bu projeyle, daha temiz çevreye bir adım atmış oluyoruz” dedi.

Kurul, projeye desteklerini esirgemeyen Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Oktay Yaşar, Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili İbrahim İletmiş ve Eyyübiye Belediyesi’ne teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yazar: Göazaltılar demokratik siyasetin önünü tıkadı

Yazar: Göazaltılar demokratik siyasetin önünü tıkadı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık