Ana Sayfa Urfa Haberleri ÖĞRENCİLERDEN KAYMAKAMA ZİYARET

ÖĞRENCİLERDEN KAYMAKAMA ZİYARET

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesi Ohali Köyü Ortaokulu öğrencileri ve velileri, Dünya Çocuk Hakları Günü münasebetiyle Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat'ı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2013 Cuma 12:02
ÖĞRENCİLERDEN KAYMAKAMA ZİYARET

Kaymakam Eyüp Fırat'ın başlatmış olduğu kampanya ile pamuk tarlasında çalışan öğrencilerin aldığı ücreti ödeyip öğrencilerin okula gitmesini sağlayan Kaymakam Fırat'a öğrenci ve öğrenci velileri teşekkürlerini illetti.

Öğrenci ve öğrenci velilerinin kendisini ziyaret etmelerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Kaymakam Fırat, "Bugün Dünya Çocuk Hakları Günü. Sağ olsun çocuklar beni ziyarete geldi. Pamuk tarlasında çalışan öğrenciler için başlattığımız 'Haydi Çocuklar Okula' kampanyasıyla çocuk haklarına verdiğimiz önem apaçık ortadadır. Beni ziyarete gelen öğrenci ve ailelerine teşekkür ediyorum" dedi.

Ohali Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerden Zeynep Erdemlik, "Bugün DünyaÇocuk Hakları Günü olması münasebetiyle Sayın Kaymakamımızı ziyarete geldik. Kaymakamımızın çocuklara, öğrencilere ve özellikle kız öğrencilere yönelik yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür etmek için ziyaret ettik. Kaymakamımıza teşekkür ederiz" diye konuştu.

 


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star