Ana Sayfa Spor Öğretmen ve öğrencilerden Dostluk Maçı

Öğretmen ve öğrencilerden Dostluk Maçı

Açıköğretim Sistemi Öğrencileri ile Öğretim Elemanları Dostluk Maçında Buluştu

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2017 Cuma 15:35
Öğretmen ve öğrencilerden Dostluk Maçı

Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Sistemi öğrencileriyle farklı illerde ve platformlarda bir araya gelemeye devam ediyor. Bu kapsamda 6 Nisan Perşembe günü  Şanlıurfa'da düzenlenen "Açıköğretim Sistemi Başarı Belgesi Takdim Töreni"nin ardından ise Açıköğretim Sistemi öğrencileri ile öğretim elemanları dostluk maçında buluştu.  Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci  Gündoğan'ın da katılım gösterdiği ve çekişmeli geçen dostluk maçı 6-6'lık skorla sona erdi.

Maçın ardından düşüncelerini dile getiren  Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci  Gündoğan, Açıköğretim Sistemi öğrencileriyle farklı etkinliklerle bir araya gelmeyi amaçladıklarını belirtti.  Rektör  Gündoğan ayrıca, bundan sonraki başarı belgesi takdim törenlerinde, ağaç dikim etkinliği gibi bu tür sportif faaliyetlerle de öğrencilerle bir araya geleceklerini ifade etti.

Maç sonrası duygularını ifade eden öğrenciler ise başta  Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci  Gündoğan olmak üzere öğretim elemanlarını böyle bir maçta görmüş olmaktan dolayı yaşadıkları şaşkınlığı dile getirdiler. Ayrıca maçta hocaların sergilediği azami çabayı da takdir ettiklerini sözlerine eklediler. (sondakika.com)

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık