Ana Sayfa Urfa Haberleri ÖĞRETMENLER GÜNÜ İLE İLGİLİ DÜZENLENEN TURNUVA SONA ERDİ

ÖĞRETMENLER GÜNÜ İLE İLGİLİ DÜZENLENEN TURNUVA SONA ERDİ

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğretmenlere ödülleri düzenlenen tören ile verildi.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2013 Perşembe 03:55
ÖĞRETMENLER GÜNÜ İLE İLGİLİ DÜZENLENEN TURNUVA SONA ERDİ

Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezi'nde düzenlenen ödül törenine; SiverekKaymakamı Hamza Erkal, Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Yapıcı, SiverekAskerlik Şubesi Başkanı Salih Çiçek katıldı.

Ödül töreninde; masa tenisi, satranç, voleybol, öykü, resim ve şiir alanlarında başarılı olan öğretmenlere ödülleri verildi.

Ödül töreninde konuşan Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Yapıcı, "Öğretmenlerimize yönelik masa tenisi, satranç, voleybol, öykü, resim, şiir kategorilerinde düzenlenen yarışmalara birçok öğretmenimiz katıldı. Bu faaliyetlerle öğretmenlerimizi sportif ve kültürel faaliyetlere yönelmelerini sağladık. Kişisel gelişim semineriyle mesleki gelişimlerine katkı sunmaya çalıştık. Öğretmenler gecesiyle de bu çalışmalarımızı taçlandırdık. Yaptığımız etkinliklere katkı sunan tüm öğretmen arkadaşlarımıza E.Cenap Gülpınar Gençlik Merkezi Müdürlüğüne, İlçe Kapalı Spor Salonu Müdürlüğü'ne ve emeğiyle bu işin mutfağında olan değerli idareci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık