Ana Sayfa Eğitim ÖĞRETMENLER İÇİN MOTİVASYON MAÇI

ÖĞRETMENLER İÇİN MOTİVASYON MAÇI

24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Şanlıurfa’ya bağlı Tek Tek dağları köylerinde görev yapan öğretmenlerin hem öğretmenler günlerini kutlamak hem de onlara moral vermek amacıyla İl Eğitim Denetmenleri onlarla halı saha maçı düzenledi.

Giriş Tarihi: 3 Aralık 2012 Pazartesi 08:07
ÖĞRETMENLER İÇİN MOTİVASYON MAÇI

Halı saha maçına İl Eğitim Denetmenleri Başkanı Yusuf Kır, Eğitim Denetmenleri, Tek tek dağlarında görev yapan öğretmenler katıldı.

Yapılan müsabaka sonucunda “Eğitim Denetmenleri” takımı “Köy Öğretmenleri “ takımını 5-3 yendi.

Burada bir konuşma yapan Eğitim Denetmenleri Başkanı Yusuf Kır “24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle Tek Tek dağlarının köylerinde görev yapan öğretmenlere yanınızdayız demek ve onlara moral vermek ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla böyle bir maç planladık. Bu maçları her fırsatta tekrarlayacağız. Bizim asıl görevimiz rehberlik yapmak, ama gittiğimiz köylerde başarılı öğretmenlere bir nebze de olsa moral vermek, onların sıkıntılarını dinlemek için gayret gösteriyoruz. İş ortamından uzak, onlara ruhen ve bedenen katkı sunacak olan bir aktiviteye dâhil ettik onları bugün. Öğretmenlerimizin böylesi etkinliklerle daha mutlu olacaklarını umuyorum, bu tür çalışmalar mesleklerini daha verimli icra etmelerini sağlayacaktır. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çalışan tüm personelimiz arasında bu tür faaliyetleri yaygınlaştıracağız inşallah. ”dedi.

Eğitim Denetmenleri Başkanı Yusuf Kır müsabaka sonunda her iki takım sporcularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık