Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri OKUL SPORLARINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR

OKUL SPORLARINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri Okul Sporları Müsabakaları’nda bazı branşlarda dereceye giren takımlara ödülleri verildi.

Giriş Tarihi: 24 Aralık 2013 Salı 06:31
OKUL SPORLARINDA HEYECAN DEVAM EDİYOR

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenledikleri Okul Sporları Müsabakaları'nda bazı branşlarda dereceye giren takımlara ödülleri verildi.

Ödül töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, 15 branşta 575 okul takımının katıldığı karşılaşmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyleyerek, "Müdürlüğümüzün organizasyonuyla düzenlenen 2013-2014 eğitim-öğretim yılı Okul Sporları Müsabakaları'ndaki heyecan sürüyor. Gençlik Ve Spor Bakanlığı bünyesindeki il müdürlükleri nezdinde yürütülmeye başlanan ve sportif faaliyetler ile organizasyonların temelini oluşturan Okul Sporlarında ciddi katılım oranlarının yaşandığı Şanlıurfa'mız öne çıkan illerden biri oldu" dedi.

Müsabakalarda dereceye giren takımlara teşekkürlerini ileten Yıldız, "Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorilerindeki diğer branşların yanı sıra Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar, Küçük Erkekler ve Küçük Kızlar kategorilerinde olmak üzere tüm branşlarda müsabakalar aynı heyecanla devam ediyor. Başarılı olacak okul takımlarının Şanlıurfa'yı Türkiye Şampiyonaları'nda en iyi şekilde temsil edecektir. Ayrıca Türkiye Şampiyonaları'nda da şampiyon olacak olan takımların Uluslararası Okul Sporları Federasyonu'nun (ISF) düzenlediği şampiyonalar da ülkemizi veŞanlıurfa'yı temsil edecektir" açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık