Ana Sayfa Urfa Haberleri Önen esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Önen esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2011 Çarşamba 15:20
Önen esnaf ziyaretlerini sürdürüyor
     Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı A.Emin Önen, Sarayönü, Akarbaşı, Kunduracı Pazarı, Haşimiye bölgesindeki esnafı ziyaret ederek hal hatır sorup sorunlarını ve taleplerini dinliyor. Yoldan geçen vatandaşlarla bile sohbet eden Önen, kararsız olanları da ikna edip AK Parti rozeti takarak telefonunu verip, sorunları olduğunda çekinmeden arayabileceklerini söylüyor.

     Beraberinde AK Parti Belediye Meclis üyesi Halil Kaya, İl Yönetim kurulu üyesi Ömer Hacıkamiloğlu, Müslüm Abacı, Mehmet Nimetoğlu, Kadir Hatipoğlu, Kadir Nimetoğlu, Mehmet Ulutatar ziyaret ettiği her yerde AK Parti icraatlarını anlatan ve vatandaşların taleplerini değerlendiren Milletvekili Emin Önen, “Listelerin açıklanmasının ardından Şanlıurfa’dan aday gösterilen Devlet bakanı Faruk Çelik ile diğer Milletvekilleri ve adaylar olarak il, ilçe, belde ve köylere bile gidilerek sorunlar yerinde belirlenip, köy ve mahalle muhtarları ile de görüşüldükten sonra Seçim Taahhütnamesi adı altında hazırlanan kitapçıkları da dağıtarak bilgilendiriyor.

     Önen, esnafın AK Partiye çok sıcak baktıklarını görmekten mutlu olduklarını ve çalışma şevklerinin arttığını belirterek, “Vatandaşlarımızın özellikle Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgilerini dile getirmesi ve bizleri aramızda görüp sorunlarını ve taleplerini dinlememiz çok hoşlarına gidiyor ve zaman zaman da bizleri aralarında görmek istiyorlar ki, varsa sorunlarını iletsinler diye düşünüyorlar. Düşüncelerinde haklılar. Bizlerde Bakanımızın dediği gibi 15 günde bir esnafımızı ziyaret edip sorunlarını ve taleplerini öğrenip çözümü konusunda gayret ederiz” dedi.

     Ziyaret edilen esnaf ile bir yandan sohbet edilirken, bir yandan da 4 yılda 400 projenin yer aldığı kitapçıklar dağıtılıyor.    

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Genç Gönüllüler Okul Bahçesine Ağaç Dikti

Genç Gönüllüler Okul Bahçesine Ağaç Dikti

Kurumsal

İçerikYukarı Çık