Ana Sayfa Urfa Haberleri Önen, köy yollarında

Önen, köy yollarında

- AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen, Bozova ilçesine bağlı köylerden gidemediği köyleri ziyaret meye başladı.

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2011 Cumartesi 13:26
Önen, köy yollarında
     3 gün gezdiği Bozova ilçesine bağlı köy ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen, beraberinde Danışmanlarından Mustafa Yıldırım, Belediye Meclis üyesi Halil Kaya, İl Yönetim Kurulu üyesi Zeki Kurt, Kadir Nimetoğlu, Halil Yetkin, Kadir Hatipoğlu, Hacı Nimetoğlu, Mehmet Ulutatar ile birlikte Bozova’nın köylerini gezip sorunlarını yerinde belirleyerek yapılması konusunda çaba sarfediyor.

Bir söyleyip, bin dinliyor

     Milletvekili Emin Önen’e sorunlarını ileten Köy Muhtarları, “Öncelikle Vekilimiz köyümüze bizi ziyarete geldiği için sevindik. Kendisine sorunlarımızı ilettik ve yapılmasını istedik. Zaten Muhtarlar toplantısında birçoğumuz Bakan Faruk Çelik’e de iletmiştik. İnşaallah çözülür bizlerde rahat ederiz ve onlara dua ederiz” diye konuştular.

Muhtarlar sorunlarını sıraladı

     Ziyaret edilen Dutluca köyü Muhtarı Mustafa Aslan, Eskin Köy Muhtarı Ahmet Arıcı, Maşuk Köyünden Fuat Almaz ve Abdurrahman Şeker, Koçveren Köy Muhtarı Bozan Yolcu, Divanlı Muhtarı Müslüm Birlik, 75.Yıl Köy Muhtarı Avni Karataş, Akmağara Köy Muhtarı Ahmet Halhallı, Şanlıavşar Köy Muhtarı Müslüm Okan, Korukezen Köy Muhtarı Mehmet Çiftçi, Günışık Köy Muhtarı Sabri Uğurlu,  Mehmetçik Köyü Muhtarı Hanifi Ağar, Mustafacık Köy Muhtarı Celal Kaplan ve Yaslıca beldesinden Ziya Karaçizmeli sorunlarını ve taleplerini Milletvekili Emin Önen’e ileterek destek olmasını istediler.       

Amaç hizmet etmek

     Amaçlarının oy almaktan ziyade, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda sorunları belirlemek ve mutlaka giderilmesini sağlamak olduğunu belirten Milletvekili Önen, “Başbakanımızın dediği gibi susuz, yolsuz, elektriksiz köy kalmayacak. Onun için uzun yıllardır hizmete susamış, halen yolları olmayan köylerimiz var. Elektrik sorunu zaten Şanlıurfa genelinin sorunu. Allah’ın izniyle bütün sorunlarımız kökünden hallolacak. Vatandaşlarımız her hizmete layık ve bizde vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaya devam edeceğiz” dedi.

       

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star