Ana Sayfa Urfa Haberleri Önen, sorunları takip ediyor

Önen, sorunları takip ediyor

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen, İl Özel İdaresine giderek köylerin sorunlarını takip ediyor.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2011 Cuma 14:01
Önen, sorunları takip ediyor
     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen, sorunlarının acil çözüm gerektiren köylerin sorunlarının çözümü konusunda bilgi edinmek üzere ve fikir alışverişinde bulunmak üzere Özel İdare Müdürlüğünde ilgili amirlerle bir süre görüştü.

      Geçtiğimiz yıllarda da düzenli olarak öncelikle merkez köyleri dolaşarak sorunlarını belirleyip çözümü konusunda çaba sarfeden Emin Önen, kendisine ulaşarak sorunlarını ileten çeşitli köy ve mahalle muhtarlarının da sorunlarının çözümü konusunda çaba sarfetmişti.

     Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı A.Emin Önen, şimdide ziyaret ettiği il genelindeki köylerin acil çözüm gerektiren yol ve su sorunlarının giderilmesi konusunda neler yapıldığı konusunda fikir alışverişinde bulunarak bir an evvel gerçekleşmesini istedi.

     Beraberinde AK Parti Belediye Meclis üyesi Halil Kaya, İl Yönetim kurulu üyesi Ömer Hacıkamiloğlu, Müslüm Abacı, Mehmet Nimetoğlu, Kadir Hatipoğlu ve Ömer Şiran ile birlikte ziyaret ettiği İl Özel İdaresinde hemen her odayı dolaşıp çalışmaları hakkında bilgi edinip kendilerine Seçim Taahhütnamesi olan 4 yılda 400 proje kitapçığını veren Milletvekili Emin Önen, “Bu kiutapçığı sizlere veriyorum ki iyi inceleyesiniz. Çünkü içinde belirtilen sorunları birlikte çözeceğiz. Çoğu sizleri ilgilendiriyor” dedi ve bu konuda da destek olmalarını istedi.

     Ziyaretleri sırasında acil çözüm gerektiren Bozova ilçesine bağlı Ortatepe köyünün içme suyu sorunu ile ilgili Özel İdare Müdürlüğünde Su, Yol ile ilgili amirler ve Genel sekreter Yardımcısı ile görüşüp çözümü ve yapılması gerekenlerle ilgili Köy Muhtarı ile de telefonla görüşülüp bilgi verildi.

     Dairede odaları ziyareti sırasında bir muhtar ve ihale için gelen müteahhitlerle karşılaşan Milletvekili Emin Önen, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi ve konuyu araştırıp mutlaka bir çözüm yolu bulacağı sözünü verdi. Köy muhtarının da sorunun çözümü konusunda ilgili müdürlerin yardımcı olmasını istedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star