Ana Sayfa Urfa Haberleri Önen Taahhütnameyi anlatıyor

Önen Taahhütnameyi anlatıyor

- AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Abdülkadir Emin Önen şehir merkezinde gittiği çat kapı ev ziyaretlerinde Seçim Taahhütnamesini anlatıyor.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2011 Pazar 19:28
Önen Taahhütnameyi anlatıyor
AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Abdülkadir Emin Önen şehir merkezinde gittiği çat kapı ev ziyaretlerinde Seçim Taahhütnamesini anlatarak, 12 Haziran seçimlerinde AK Partiye destek olmalarını istiyor.

Beraberinde Danışmanları Mustafa Yıldırım, Halil kaya, Müslüm Abacı ile arkadaşları Mehmet Nimetoğlu, Halil Yetkin, Kadir Nimetoğlu, Kadir Hatipoğlu, Ömer Şiran, Mehmet Ulutatar, Ömer Hacıkamiloğlu ile birlikte Süleymaniye mahallesinde çat kapı gittiği bir evde, ev sakinlerine 4 yılda 400 projenin yer aldığı Seçim Taahhütnamesini anlatarak AK Partiye destek olmalarını istedi.

Amaçlarının Şanlıurfa ve Şanlıurfalılar hizmet etmek olduğunu belirten Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, “Geçtiğimiz dönemde de özellikle merkez köylerimizin yol, su, elektrik, sağlık, eğitim gibi birçok sorunlarının çözümü için elimizden geldiğince gayret gösterdik. Şükür birçok köyümüzün gurup yollarını yaptırttık. Dolayısıyla bu gün Muhtarlarımız bizleri her gördüklerinde köylülerin dua ettiklerini söylüyorlar. Bu bize yetiyor. Yoksa maddi bir beklentimiz yok. Bu dönemde de Devlet Bakanımız Faruk Çelik gücümüze güç katacak ve Şanlıurfa’mıza çok daha fazla hizmet edebileceğiz” dedi.

Önen, Seçim Taahhütnamesinde belirttikleri yatırımları kısaca anlatarak ev sakinlerinin AK Parti Hükümetine destek olmalarını arzu ettiklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Kurumsal

İçerikYukarı Çık