Ana Sayfa Urfa Haberleri ÖNKOL’DAN BİR YATIRIM DAHA

ÖNKOL’DAN BİR YATIRIM DAHA

Önkol mağazalar zincirine bir yenisini daha ekledi. Kentin 24 Metre semtinde Önkol Termikel mağazasının açılışı görkemli bir şekilde gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 1 Kasım 2014 Cumartesi 10:52
ÖNKOL’DAN BİR YATIRIM DAHA

Görkemli açılışa, Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, İl Müftüsü İhsan Açık, İş Adamı Osman Önkol, İş Adamı Arif Önkol, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, SGK İl Müdürü, İşkur İl Müdürü Necdet Karasevda ve çok sayıda davetli katıldı.

Burada açılış konuşmasının yapan işletmeci iş adamı Orhan Önkol "Yüzde yüz yerli üretim olan Termikel ankastre ailesinin bir ferdi olarak bunun tatlı gururunu yaşıyoruz. Önkol Ailesi olarak birçok alanda faaliyet göstererek değerli şehrimize değer katmaya çalışıyoruz. Her markanın onurunu taşımak, değerini yükseltmek, alanını genişletmek bizim hem vazifemiz hem de ticari alanda görevimizdir. Termikel ailesinin bir noktası olmak bize ayrı bir sorumluluk yüklemektedir. Bu sorumluluğun bilincinde başta ben olmak üzere bütün önkol ailesi olarak katılımınız için teşekkür ederim" dedi.

Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez "Şanlıurfa kültür ve medeniyet şehri bura ya yerli ve öz kaynaklarımızla yerli bir firmanın gelmiş olması, Kültür ve medeniyet şehrine buluşmuş olması geleceğe yönelik kendi değerlerimizle birlikte büyümemizin gerçekleştirilmesi işaretidir. Bu bizim için önemli, parayı her türlü kazanırsınız ama kendi öz değerlerinizle kendi medeniyetinizi eleştirecek yatırımlar yaptığınız taktirde dünyayla rekabet etme şansınız olur. Aksi taktirde başkalarının ürettiğini tüketirsiniz. Bizim için bu son derece önemli ben yönetim kurulu başkanına ve katılımcılara teşekkür hayırlı olsun."

Yapılan konuşmaların ardından İl Müftüsü İhsan Açık’ın duasıyla açılışı gerçekleşti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık