Ana Sayfa Güncel OSB’de çalışan ebeveynlere kreş müjdesi

OSB’de çalışan ebeveynlere kreş müjdesi

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından 2. Kısımda yapılan çocuk kreşi önümüzdeki günlerde faaliyete giriyor.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2017 Perşembe 21:01
OSB’de çalışan ebeveynlere kreş müjdesi

Rengarenk, modern ve hijyenik olan OSB Kreşi, tamamlanma aşamasına geldi. 80 öğrenci kapasiteli 1 ve 6 yaş arası çocuklara yönelik inşa edilen kreş, 1 ve 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışan anne ve babalara büyük destek sağlamış olacak.

Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikalarda çeşitli alanlarda çalışan ebeveynlere kolaylık sağlayacak olan bu kreş, sabah mesaisi ile başlayıp akşam iş çıkışına kadar hizmet verecek. Uyku odaları, emekleme odaları, oyun odaları, yemekhane ve dersliklerin bulunduğu OSB kreşi yakın bir süre sonra hizmet vermeye başlayacak. Dış görüntüsüyle göze çarpan kreş şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı. Çevre ve peyzaj düzenlemelerinin ardından kreş hizmete sunulacak.

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu, “Bu anlamda, bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Şanlıurfa Valimiz Güngör Azim Tuna Bey’e teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

 

 

 

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
  • yorum2017-04-20 21:32:40Banucan

    Net adresi nerde önlisans mezunuyum öğretmen olarak başvuru yapmak istiyorum

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da cumhurbaşkanına hakaret eden 11 zanlı adliyede

Şanlıurfa’da cumhurbaşkanına hakaret eden 11 zanlı adliyede

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık