Ana Sayfa Güncel OSMAN GÜZELGÖZ ŞANLIURFA VAKFI’NDAN İSTİFA ETTİ

OSMAN GÜZELGÖZ ŞANLIURFA VAKFI’NDAN İSTİFA ETTİ

Sağlık Bakanlığı İletişim Koordinatörü Osman Güzelgöz, merkezi Ankara’da bulunan Şanlıurfa Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden istifa etti.

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2012 Cumartesi 20:23
OSMAN GÜZELGÖZ ŞANLIURFA VAKFI’NDAN İSTİFA ETTİ
Güzelgöz istifa gerekçesi olarak işlerinin yoğunluğunu gösterdi.
Şanlıurfa’nın Ankara’daki temsilcilerinden başarılı bürokratımız Osman Güzelgöz merkezi Ankara’da bulunan Şanlıurfa Vakfı’nın Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden istifa ettiğini açıkladı. Güzelgöz, Vakıf Başkanlığına gönderdiği istifa dilekçesinde şunları belirtti:

ŞANLIURFA VAKFI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA
Halfeti İlçe Belediyemizin tensipleri ile Vakfınız Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştim. İşlerimin yoğunluğundan dolayı Vakıf çalışmalarına olumlu katkı sağlayabileceğim zeminin oluşmaması nedeniyle Vakıf Yönetim Kurulu Üyeliği görevimden istifa ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyor, saygılar sunuyorum. 15 Haziran 2012 İstifası ile ilgili görüşlerini aldığımız Sağlık Bakanlığı İletişim Koordinatörü Gazeteci-Yazar Osman Güzelgöz şunları söyledi: “Halfeti Belediye Başkanlığımızın teklifi ve uygun görmesi ile Merkezi Ankara’da bulunan Şanlıurfa Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştim. İşlerimin yoğunluğundan dolayı kendi hizmet anlayışıma göre bir zemin oluşmaması nedeniyle bu görevimden istifa ettim ve istifa dilekçemi Vakıf Merkezine ulaştırdım. Vakıf yönetimine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. Biz hayatımızı Urfa’ya adamışız. Memleketimize hizmet etmek için resmi bir görevimizin ya da titrimizin olup olmaması önemli değildir. Önemli olan her platformda Urfa’mız için yapabileceklerimizi yapmaktır. Bundan sonra da bütün Şanlıurfa Vakıf ve Derneklerimizin emrindeyiz. Üzerimize düşen görevi her anlamda yerine getiririz. Önemli olan resmi sıfatlar değil, memleketimizle ilgili samimi hizmet anlayışımızdır.”kaynak:
medyaurfa.net
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz Tipioğlu annesini kaybetti.

Tipioğlu annesini kaybetti.

Kurumsal

İçerikYukarı Çık