Ana Sayfa Siyaset Osman Güzelgöz "Urfa sevdasının sorumluluğu ağırdır"

Osman Güzelgöz "Urfa sevdasının sorumluluğu ağırdır"

Sağlık Bakanlığı İletişim Daire Başkanlığı görevinden istifa ederek Milletvekili Aday Adayı olan Osman Güzelgöz Urfa sevdasının her zaman omuzlarına yüklediği sorumlulukların olduğuna inandığını belirtti.

Giriş Tarihi: 15 Mart 2011 Salı 12:14
Osman Güzelgöz
Şanlıurfa’da görev yapan Ulusal ve Yerel Basın Mensupları ile kahvaltılı basın toplantısında bir araya gelen Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Osman Güzelgöz Şanlıurfa sevdasının ömrünün tamamını yönlendiren en önemli unsur olduğunu söyledi.

12 Haziran Genel Seçimleri öncesi Sağlık Bakanlığı İletişim Daire Başkanlığı görevinden istifa ederek Milletvekili Aday Adayı olan Osman Güzelgöz Urfa sevdasının her zaman omuzlarına yüklediği sorumlulukların olduğuna inandığını belirtti.


Osman Güzelgöz hayatının hiçbir döneminde sorumluluklar adına elini taşın altına koymaktan çekinmediğine dikkat çekerek hiçbir zaman küçük hesapların, basit çıkarların ve siyasi yapılanmaların adamı olmadığını işaret etti. Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Güzelgöz açıklamasında şunları söyledi; Biz yıllardır attığımız her adımı Şanlıurfa sevdasının omuzlarımıza yüklediği sorumluluk ile attık. Yıl arkadaşlarımızı buna göre seçtik ve ilişkilerimizi hep Urfa sevdası şekillendirdi. Her alanda Şanlıurfa’ya hizmeti düşündük, konuştuk, yaşadık ve paylaştık. Bu gaye ile aynı doğrultu da yürüyen herkesi kardeşimiz bildik, destekledik. Hiçbir zaman küçük hesapların, basit çıkarların, kısır siyasi yapılanmaların adamı olmadık. Hiçbir makamı, ünvanı, menfaati ve gayeyi Urfa sevdamızın üzerinde tutmadık. Urfa’nın bugününü ve geleceğini yönetmek, yönlendirmek ve memleketimizi hak ettiği seviyelere çıkarabilmek adına boş konuşmadık, tembellik yapmadık, dedikodu ile zaman kaybetmedik. Kimseyi karalamadık, küçük düşürmedik. Gücümüzün yettiği nispette bütün sivil oluşumların içinde yer aldık, atılan hayırlı adımda elimizden gelenin de ötesinde destek olduk. Urfa’nın Ankara’da nasıl temsil edilebileceğini ve Urfalılara her platform da nasıl hizmet edileceğini de son 8 yıl içerisinde Sağlık Bakanlığında ifa ettiğimiz görevlerimizle herkese gösterdik. Hakkıyla yerine getirildiğin de bütün görevler bizim için Urfa’nın bugününe ve geleceğine önemli katkılar sunabilecek önemli makamlardır. Milletvekilliği de bize göre; ancak Urfa’ya hizmet etmek adına istenilebilecek ve yapılabilecek ulvi bir makamdır. Milletvekili olarak hem gücümüzü hem de sorumluluğumuzu arttırmak ve bunu da Urfa’ya hizmet etmek adına kullanmak üzere aday adayı olduk. Aday olur seçilirsek bu istikamette yürümeye devam edeceğiz. Aday olmasak inandığımız doğrular paralelinde Urfa’mıza hizmet etmeye her platformda devam edeceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın.’ Dedi. Güzelgöz Ak Parti’den aday olmasının nedenini de şu sözlerle açıkladı; 8 yıldan bu yana fiilen beraber çalıştığım Ak Parti hükümetlerini ve Ak Parti kadrolarını; Laik ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin bütün ortak paydalarına ve değerlerine gönülden bağlı, her icraatında samimi ve kararlı, hizmetlerinin merkezine oturttuğu insanımıza sevdalı gördüğüm için Ak Parti’den aday adayı oldum. Ak Parti ile memleketime ve ülkeme önemli hizmetler yapabileceğimize inanıyorum.’dedi.
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kırıkçı'dan SKM Başkanlığı Açıklaması

Kırıkçı'dan SKM Başkanlığı Açıklaması

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık