Ana Sayfa Urfa Haberleri OY İÇİN ŞAPKA DAĞITIYORLAR

OY İÇİN ŞAPKA DAĞITIYORLAR

Karaköprü’ye bağlı Yoğun Burç Köyü sakinleri, “Belediye başkanı buraya gelip şapka dağıtıyor. Oy için gelip şapka dağıtmasınlar” dedi.

Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2015 Salı 14:06
OY İÇİN ŞAPKA DAĞITIYORLAR

Haber: Hasan Ray

Şanlıurfa Karaköprü ilçesine bağlı Yoğun Burç Köyünün (Mahallesi), altyapısı, üst yapısı yol ve elektrik gibi temel ihtiyaçları eksik ancak köye uğrayan yok. Duruma sert tepki gösteren köy sakinleri, “Seçimden seçime buraya gelenlere ihtiyacımız yok” dedi.

OY İÇİN ŞAPKA DAĞITIYORLAR

Belediye yetkililerine tepki gösteren köy sakinleri belediye yetkililerinin köylerine gereken önemi vermediğini söyledi. Köylüler, “Seçim günü gerekenleri yapacağız. Belediye başkanı buraya gelip şapka dağıtıyor. Oy için gelip şapka dağıtmasınlar. Biz hizmet istiyoruz. ” diyerek tepki gösterdi.

 

VERİLEN SÖZLER TUTULMADI

 

Sadece seçim çalışmaları döneminde hatırlandıklarını söyleyen köylüler, “Köyün su, kanalizasyon, üst yapı, elektrik ve su gibi sorunları var. Belediye başkanı seçim döneminde verdiği sözleri tutmadı. Bize sadece seçim dönemlerinde gelmesinler bizi her zaman hatırlarsınlar” diye sitem etti.

 

30 YILLIK YOLU KULLANIYORUZ

 

Yoğun Burç Köyünden Say Burç Köyüne okumak için taşımalı eğitim sistemiyle taşınan çocuklar da bozuk olan köy yolunda her gün seyahat ediyor. Duruma tepki gösteren servis şoförleri, “Yolun yapılmasını istiyoruz. Köyün halini görüyorsunuz.30 yıllık yolu kullanıyoruz. Araçların halini görüyorsunuz” dedi.

 

YORUMLAR
  • yorum2015-05-14 18:03:15Ahmedooo

    Siyaset Meydanlarında Kuran-ı kerimi türkçe kitabı gibi eline alarak polemik yetmiyor Akp oy isteyen Ülke CUMHURBAŞKANI seçilmiş. herhalde.

  • yorum2015-05-12 17:40:08osman ŞENYAŞAR

    Aslında sıkıntı ve sorun biz seçmende. Nedenmi? çünkü biz doğru insanı doğru zamanda seçemiyoruz. İşte bak! Adam hala seçmeni enayii kendisinide uyanık zanediyor.Butur insanlara al şapkanı uygun bir yerine tak denmeli. Uyanmaliyiz artık

  • yorum2015-05-12 17:33:51Osman şenyaşar

    Bunlar hep kendilerini uyanık, HALKI'da neayii görüyorlar

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star