Ana Sayfa Urfa Haberleri Oy ver, hesap sor

Oy ver, hesap sor

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Birecik ilçesinde Sivil Toplum Kuruluşlarını ve esnafı gezdi. Aykılıç ailesini AK Partiye kazandırdı.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2011 Cuma 18:41
Oy ver, hesap sor
     Seçim çalışmaları kapsamında ayak basmadık yer bırakmayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde Kamyoncular Odası, Yedek Parçacılar Odasını ziyaret ederek hal hatır sordu, Başkan ve üyeleriyle sohbet edip, AK Parti Hükümetinin Şanlıurfa için yapacaklarını anlatarak 12 Haziran’da mutlaka sandık başına gidip AK Partiye oy vermelerini istedi.

     Birecik Kamyoncular Odası Başkanı Hikmet Bozkan ve üyeleri ile Yedek Parçacılar Odası Başkanı Sadun Topçu ve üyeleriyle bir araya gelip sorunlarını dinledi.

     Genel Seçimlerin AK Parti açısından çok önemli olduğunu anlatan Eyyüpoğlu, “Yeni dönemde bildiğiniz gibi yeni bir Anayasa hazırlanacak. Birçok kanunlar çıkarılacak. Özellikle Şanlıurfa’mızın birçok sorunları mutlaka giderilecek. Yeni yatırımlar gerçekleştirilecek. Sorunları içeren kitapçık hazırlanıyor. O kitapçığı herkese dağıtacağız ki hemşehrilerimiz nelerin yapılacağını, ne zaman yapılacağını bilsin ve takipçisi olsunlar. Zamanı geldiğinde de yapılmamışsa bizlerden hesap sorsunlar. Yani sizler 12 Haziran’da sandık başına gidip AK Partiye oy verin, vaadimizde durmazsak ta hesap sorun” dedi.

Aykaç ailesi AK Partide

     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, akşam saatlerinde de Halil Aykılıç ve ailesini ziyaret ederek, ailece AK Partiye katılımlarını sağladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star