Ana Sayfa Urfa Haberleri Özcan, Akçakale köylerinde

Özcan, Akçakale köylerinde

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr. Halil Özcan, Akçakale’ye bağlı köylerinde AK Parti icraatlarını anlatıyor.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2011 Perşembe 19:43
Özcan, Akçakale köylerinde
     Beraberinde AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Abdülkadir Karacabey, Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan ile birlikte esnaf ziyareti yapan ve bazı köyleri dolaşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr. Halil Özcan, “Her gezdiğimiz yerlerde vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz. Sorunlarını ve varsa taleplerini öğreniyoruz ve çözümü konusunda çalışma başlatılmasını sağlıyoruz. Zaten Devlet Bakanımız Faruk Çelik ile birlikte diğer aday arkadaşlarımızla her gittiğimiz yerde belirlediğimiz sorunları Seçim Taahhütnamesi adı altında kitapçık haline getirdik. Bu kitapçıkta sorunların hangisinin hangi tarihte yapılacağı, Şanlıurfa’mıza hangi hizmetlerin, yatırımların hangi tarihte gerçekleşeceği belirtiliyor. Bu kitapçıklar vatandaşlarımıza dağıtılmaya başlandı, bizlerde dağıtıyoruz. Herkes bilgi sahibi olup takipçisi olacak. Bizlerde takipçisi olacağız ve AK Parti icraatlarını da rahatlıkla anlatmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde Şanlıurfa’yı Büyükşehir yapacağız, Abide Kavşak Düzenleme projesini bitireceğiz, Sulamaya açılan 207.000 ha alanı, 513.000 ha çıkaracağız, Şanlıurfa Merkezdeki Su Arıtma Tesisinin kapasitesini günlük 2 Milyon kişilik kapasiteye çıkararak, 30 yıllık ihtiyacı karşılayacak hale getireceğiz, Şanlıurfa-Mardin arası bölünmüş yolu bitireceğiz, Şanlıurfa-Diyarbakır arası bölünmüş yolu bitireceğiz, Şanlıurfa-Adıyaman arası bölünmüş yolu bitireceğiz, Şanlıurfa il genelindeki çevre yollarını bitireceğiz, Akziyaret-Kırbaş arası beton asfaltını 2011’de bitireceğiz” dedi.

     Yar.Doç.Özcan, Şanlıurfa’mızın ve insanlarımızın geleceği için herkesin 12 Haziran günü mutlaka sandık başına giderek oylarını AK Partiye vermelerini istedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star