Ana Sayfa Urfa Haberleri Özcan gece gündüz demiyor

Özcan gece gündüz demiyor

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr. Halil Özcan, özellikle Harran ve Akçakale ilçelerine bağlı köyleri gezerek AK Parti icraatlarını anlatıp destek istiyor.

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2011 Cumartesi 06:22
Özcan gece gündüz demiyor
    12 Haziran 2011’de yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde, Devlet Bakanı Faruk Çelik öncülüğünde bir yandan il genelinin sorunları belirlenip, 4 yılda 400 projenin gerçekleştirileceğinin belirtildiği ‘Seçim Taahhütnamesi’ adı altında kitapçık haline getirilip vatandaşlara dağıtılırken, bir yandan da seçimlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti icraatları anlatılarak vatandaşların AK Partiye oy vermesi isteniyor.

    Gerek il merkezi ve ilçeleri Bakan Çelikle birlikte gezen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr. Halil Özcan, bir yandan da ferdi olarak kendi bölgelerini gezerek AK Partinin 8,5 yıl içersinde yaptıklarını ve Devlet Bakan Faruk Çelik’in bizzat giderek yerinde tesbit ettiği acil sorunların nasıl çözüme kavuşturulduğunu anlatıyor.

Sorunlar çözülecek

     Harran ilçesine bağlı 20 kadar köyü ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını ve taleplerini öğrenen Milletvekili adayı Halil Özcan, köylülerin de sevgi gösterileriyle karşılanıyor.

    Beraberinde AK Parti Yönetim Kurulu üyelerinden Abdülkadir Karacabey ile birlikte köyleri ziyaret eden Milletvekili Halil Özcan, her zaman Şanlıurfalıların hizmetinde olacağını belirterek, “Bilindiği gibi Devlet Bakanımız Faruk Çelik, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Şanlıurfa’mızdan Milletvekili adayı olduğu günden beri 12 aday olarak geceli gündüzlü çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zaman zaman da kendi bölgelerimiz başta olmak üzere ilimizin en ücra köşelerine kadar gidip köylü vatandaşlarımızın hal hatırını soruyoruz. Sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz ve Sayın Bakanımıza iletiyoruz. Acil çözüm gerektiren sorunlar, Bakanımızın talimatlarıyla hemen çözülüyor. Diğer sorunları ise kısa, orta ve uzun vadede çözülecekler olarak bir takvime bağlayıp planladık. Seçim Taahhütnamesi kitapçığında belirtildi. Allah’ın izniyle önümüzdeki 4 yıl içinde Şanlıurfa’mızın birçok sorunu çözülmüş olacak. Sorunlar bitmez ama hiçbir sorunumuz kalmayıncaya kadar birlik beraberlik içersinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık