Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Özcan, Harran köylerinde

Özcan, Harran köylerinde

Özcan, Harran ilçesine bağlı 20 köyü daha ziyaret ederek destek istedi.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2011 Cuma 13:11
Özcan, Harran köylerinde
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr. Halil Özcan, beraberinde AK Parti Yönetim Kurulu üyelerinden Abdülkadir Karacabey, Harran Belediye başkanı Mehmet Özyavuz ve birkaç aile yakınları ile birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Özcan, Harran ilçesine bağlı 20 köyü daha ziyaret ederek destek istedi.

     Arap köylerinin genelinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdikleri için AK Partiye oy vereceklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr. Halil Özcan, “Her gittiğimiz köyde partimize ilgi çok. Ancak hemen her köyün sorunları var. Bizlere iletiyorlar ve gereğinin yapılması için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Sağ olsunlar Devlet bakanımız Faruk Çelik bu konuda çok hassas ve acil çözüm gerektiren konularda hemen gerekli yerlere talimat veriyor. Sorunlar çok ama Allah’ın izniyle seçimden sonra belli program çerçevesinde çözülecek” dedi.

     Son olarak gittikleri Uğurlu, Kızıldoruç, Dayanıklı, Selman, Keçikıran, Uluköy, Donali ve Güzeller köylerinde AK Parti Hükümetinin icraatlarını hatırlatarak, 12 Haziran seçimlerinin AK Parti açısından çok önemli olduğunu, seçim sonrasında yeni Anayasa hazırlanacağını ve özellikle Şanlıurfa’ya birçok hizmetler yapılacağını belirten Yar.Doç.Dr. Halil Özcan, oyların mutlaka AK Partiye olması yolunda telkinlerde bulunduğunu söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık