Ana Sayfa Urfa Haberleri Özcan, köy gezilerini sürdürüyor

Özcan, köy gezilerini sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr.Halil Özcan, seçim çalışmaları kapsamında köy köy dolaşarak vatandaşları hem Başbakanın mitingine davet ediyor

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2011 Cuma 21:54
Özcan, köy gezilerini sürdürüyor
        AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr.Halil Özcan, seçim çalışmaları kapsamında köy köy dolaşarak vatandaşları hem Başbakanın mitingine davet ediyor, hemde 12 Haziran’da sandık başına gittiklerinde oylarını AK Partiye vermelerini istiyor.

     Her gittiği yerde özellikle Şanlıurfa’ya hizmetin fazlasıyla gezmesi, sorunların çözüme kavuşturulması, köylerimizin yol, su, elektrik sorunlarının giderilmesi, Başbakan sevgimizi bir kere daha gösterebilmemiz için oyların AK Partiye verilmesi gerektiğini söyleyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yar.Doç.Dr.Halil Özcan, “Gezdiğim Akçakale, Harran, Ceylanpınar ve şehir merkezine bağlı köylerin geneli oylarını AK Partiye vereceğini söylüyorlar. Zaten onların Başbakan sevgisi ağır basıyor ve AK Partiye her zaman destek olacaklarını belirtiyorlar. Bizde Allah’ın izniyle 12 Milletvekilinin tamamını alırsak daha çok mutlu olacağız ve Başbakanımızın karşısına bir başka çıkacağız inşaallah” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star