Ana Sayfa Siyaset ÖZYAVUZ, BAŞKANLIK SİSTEMİNİ ANLATIYOR

ÖZYAVUZ, BAŞKANLIK SİSTEMİNİ ANLATIYOR

Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Şanlıurfa ve ilçelerinde mahalle mahalle, ev ev gezerek başkanlık sistemini anlatmaya devam ettiklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 13 Temmuz 2016 Çarşamba 03:58
ÖZYAVUZ, BAŞKANLIK SİSTEMİNİ ANLATIYOR

Seçimlerden önce ve sonra hiçbir zaman sahadan ve halktan kopmadıklarını belirten Özyavuz, belediye olarak her fırsatta halkın yanında olduklarını belirtti. Başkanlık sistemini anlatmak için aralıklarla toplantılar gerçekleştirdiklerini ifade eden Özyavuz, “Bizler her zaman halkımızın yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Gerek hizmet anlamında gerekse düğün veya taziyelerinde hep onların hüzün ve sevinçlerini paylaşıyoruz. Fırsat buldukça vatandaşlarımızla bir araya gelip, onları başkanlık sistemi konusunda aydınlatıyoruz. Bu toplantılardan da gayet olumlu sonuçlar alıyoruz” dedi.

 

“ANLATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Başkanlık sistemini anlatmaya devam edeceklerinin altını çizen Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, “Başkanlık sistemiyle ilgili daha önce de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın baş danışmanlığını yapan, TBMM Anayasa Komisyonu eski Başkanı Burhan Kuzu Bey’i Harran ilçemize davet etmiştik. Sayın Kuzu, davetimize icabet ederek, ilçemizde başkanlık sistemini anlatmıştı. Biz ülkemizin en iyi şekilde yönetilmesi için başkanlık sisteminin gerekli olduğuna inanıyoruz. Bunun için de halkımıza bu sistemi anlatmaya, onları başkanlık sistemi konusunda aydınlatmaya devam ediyoruz” diye konuştu. 

 

 

 

YORUMLAR
  • yorum2016-07-13 06:19:03harranlı

    ne günlere kaldık. rantın oluğu yerde bitenler rant kesilmesin diye yakında peygamber ilan ederler. İşinize bakın ilçeniz köy gibi. insanların eğitim seviyesi içler acısı. sanatsal etkinlik desen sıfır. ye iç şirket kur cukka. siz bunu biliyorsunuz bunu anlatın.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Kurumsal

İçerikYukarı Çık