Ana Sayfa Siyaset ÖZYAVUZ BİR KONUŞTU, PİR KONUŞTU !

ÖZYAVUZ BİR KONUŞTU, PİR KONUŞTU !

MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Bir Haber Ajansına yaptığı açıklamalarda mevcut iktidarın çirkin yüzünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2015 Salı 07:37
ÖZYAVUZ BİR KONUŞTU,  PİR KONUŞTU !

MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz Cihan Haber ajansı muhabirine verdiği röportajda mevcut hükumet aleyhinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hükumetin ülkede yaşanan her şeyi paralel gerekçesiyle başkalarının üzerine yıkmaya çalıştığını kaydeden Özyavuz, insan hayatına kasteden tüm örgütlere destek vermekle suçladı.

Yaptıkları hataları kapatmak için her yola başvurduklarını ifade eden Mhp Myk Üyesi Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz ülke lehine çalışan, ekonomiye fayda sağlayan herkesi itibarsızlaştırdıklarını ifade etti. Karşılarında kim duruyorsa onlara cephe aldıklarını ifade eden Özyavuz, hükumetin bu itibarsızlaştırma tutumundan zarar gören bir sürü kurum ve kuruluş olduğunu da ifade etti.

Özyavuz sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu dönemde Türkiye’de yaptıkları her şeyi paralel diyerek başkalarının üzerine yıkıyorlar. Suriyelilerle ilgili de farklı algılar oluşturdular. İçişleri bakanı Muammer Güler’in genelgesi ortaya çıktı. Suç örgütlerine her türlü kolaylık sağlanıyor. Tırların içerindekiler ortaya çıkınca işlem yapan herkesi oradan alıp kapatmaya çalıştılar bu memleketi seven, duyarlı  insanlar var her şeye rağmen bu işin üstüne gidilecek baskıda olsa hesabı sorulacak AKP düşüşe geçti yıllardan beri tüm olumsuzluğun merkezinde kendileri var. İnsanları itibarsızlaştırıyorlar bankaska olayı gündemde, kim karşılarında duruyorsa ona cephe alıyorlar. 1- 1.5 yıldır algı oluşturup bankaya el koydular ekonomiye katkıda bulunan şirketleri bitirmeye çalışıp medyayı ele geçirdiler, Ergenekon bahanesiyle emniyetin itibarını düşürdüler kckda aktif olanları görevden aldılar..bu algı operasyonları ile insanımızın gerçek gündemin dışına odaklanmasını sağlıyorlar. Herşeye rağmen milletimiz bunu anlamış durumda halkın içindeyiz ve görüyoruz ki akp tek başına iktidara gelemeyecek. tahrip edilen maddi manevi değerlerin yeniden onarılması için güzel çalışmalar yapılacak. Bunu öğrendiler telaştalar ilk defa bir cumhur başkanı meydanlarda oy istiyor o makamın da itibarı kalmadı. elinde kuranı kerimle çıkıyor ve halkı  istismar ediyor. Muhafazakar söylemlerle halkın karşısına çıktınız ama insanları suçladınız kimse size inanmıyor bu millete hizmet eden kişilere eziyet ettiler. Bayrağımızın dalgalanmasına sahip çıkan kişileri zor duruma sürüklediler. 2-3 sene önce  Ellerinde mendille çıkıp bu ülkeye hizmet etmiş bir insana bi laf edildiğinde ağladığınızı ne zaman unuttunuz? . Güneydoğu için söylüyorum eğitimde çok geri kaldık 360 bine kadar öğrenciyi okuttu ve meslek sahibi yaptı. Vatandaş 7 haziranda bu gidişe dur diyecek.  Seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz ülkedeki veya dışardaki hiçbir gayri meşru durumu arkamıza alarak konuşmuyoruz. Halkın desteği ve Allahın izniyle yeni kurulacak hükumette bizlerde olacağız.”dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Baydilli’ye yılın belediye başkanı ödülü

Baydilli’ye yılın belediye başkanı ödülü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık