Ana Sayfa Urfa Haberleri ÖZYAVUZ :"ENGELLİLERE YARDIMCI OLUNMALI"

ÖZYAVUZ :"ENGELLİLERE YARDIMCI OLUNMALI"

MHP Myk Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Özyavuz mesajında şu ifadelere yer verdi.

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2015 Pazartesi 07:21
ÖZYAVUZ :

“Doğuştan ya da sonradan oluşan bir kaza sonucunda hayatına engelli olarak devam eden engelli kardeşlerimin haftasını kutluyorum. Zihinsel ya da bedensel engelli vatandaşlarımıza fırsat verildiğinde en az engelsiz vatandaşlar kadar başarılı olacaklarından hiç şüphem yok.

Engelli olanlara acımak yerine onları sosyal hayata kazandırmak, sosyal hayattaki yaşamlarını kolaylaştırmak en önemli görevlerimiz arasında olmalıdır. Duyarlı olmak, anlayışlı olmak, onlara acıyarak yaklaşmak yerine her türlü yardımda bulunmak zorundayız. Mutlu olmaları ve özgüvenlerini korumak anlamında yapabileceğimiz destek en üst seviyede olmalıdır. Engelsiz bir yaşamın garanti olmadığı düşüncesinden yola çıkarak hepimizin bir engelli adayı olduğu unutulmamalıdır ”

YORUMLAR
  • yorum2015-05-12 11:01:20osman ŞENYAŞAR

    BOŞ PALAVRALAR. Ne yol nede Trafik,Ne Fabrika nede işçi,Ne işveren Nede çalışan,Ne hastane Nede Doktor, Ne tarım Nede su ve Elk. HERŞEY içler acısı. BİRDE HİZMETTEN BAHS EDİYORLAR. Özyavuz yıllarca değişik partilerde siyaset demiyelimde siyaset nufusunu kulanarak harrandaki hazine topraklarını gasp etti. Hangi gariban harranliya uç dönüm arazi paylaşmıştır? binlerce dönüm araziyii nerden getirmiştir? Önce onun hesbını versin. Her dönem temiz saf duygulu olan seçmenin oylarını şirin görünerek ellerinden almaktadır. Uyanık olmaliyiz Doğru adamı doğru insanları meclise göndermeliyiz

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık