Ana Sayfa Urfa Haberleri Para Karşılığı Kendini Dövdürüyor

Para Karşılığı Kendini Dövdürüyor

Stres atmak isteyenlere para karşılığı kendini dövdüren Hasan Rıza Günay, ''Stres Koçu'' adını tescilleyerek Türkiye'nin ''ilk'' tescilli dayak yiyen adamı oldu.

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2012 Perşembe 14:08
Para Karşılığı Kendini Dövdürüyor
Adres Patent'ten yapılan açıklamaya göre, insanların stres atmak için adrenaline ihtiyaç duymasından yola çıkarak para karşılığı dayak yiyen, insanların kendisine pasta gibi cisimler atmasına izin veren Günay, adını Adres Patent aracılığıyla tescilleyerek kendini TPE güvencesi altına aldı.

Marka başvurusu onaylanan ve tescil belgesine kavuşan Günay, Türkiye'nin ''ilk'' tescilli dayak yiyen adamı oldu.

Günay, yaptığı değerlendirmede, şunları kaydetti:
''Bu mesleği severek yapıyorum. İnsanların stres atmasını sağlarken ben de bundan kazanç sağlıyorum ve ekmeğimi bu işten çıkarıyorum. Yıllarca sporla uğraştığım için kendime zarar vermeden işimi yapabiliyorum. Müşteri sayımın artması bilinirliğimi arttırdığı için markamı korumak adına tescil başvurusunda bulundum. Türkiye'nin tescilli 'Stres Koçu' olarak adımı güvence altına aldım.''

Dayak yemenin dışında insanların stres atması için farklı teknikler de kullandığını belirten Günay, verdiği hizmetin sadece dayakla sınırlı kalmadığını, insanların istedikleri gibi üzerine pasta, boya gibi eğlenceli cisimler atarak rahatlayabileceği bir stres odası oluşturduğunu kaydetti.(AA)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star