Ana Sayfa Urfa Haberleri PARKOMETRELERE BİR TEPKİ’DE CHP’DEN

PARKOMETRELERE BİR TEPKİ’DE CHP’DEN

Şanlıurfa’nın gündeminde olan ve adeta vatandaşların sokağa dökülmesine sebep olacak Parkometrelere tepkilere bir destekte, Cumhuriyet Halk Partisi( CHP) Haliliye İlçe Başkanlığından geldi.

Giriş Tarihi: 3 Aralık 2014 Çarşamba 11:28
PARKOMETRELERE BİR TEPKİ’DE CHP’DEN

 Özellikle Haliliye ilçesi sınırlarında bulunan Bahçelievler gibi mahalle aralarına ve sokaklara parkometre uygulamasına tepkiler çığ gibi büyümeye devam ederken Belediyelerden ise bu tepkilere halen cevap verilmiyor.

 Son olarak Bahçelievler de uygulamaya başlayan parkometrelere muhtar ve vatandaşların tepkisine bir destek’te, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) den geldi. Haliliye İlçe Başkanlığı tarafından belediyenin yaptığı parkometrelere tepki gösterildi.

Belediye tarafından vatandaşların adeta sömürüldüğünü belirten, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Çetin Hayırlı, yapılan bu yanlış uygulamadan hemen dönülmesi gerektiğini söyleyerek konuşmalarını şöyle sürdürdü.

 

YORUMLAR
  • yorum2014-12-06 08:05:56murat

    Binalar yapılırken belediye otopark ücreti alıyor zaten.Kendi evimizin önüne park için ücret mi ödeyeceğiz?Müteahhite otoparksız binaya ruhsat verip otopark ücreti alan belediye, kendi yanlışını nakite çevirmek için bu işe girişmiş.Çetin başkana sonuna kadar destek veriyorum.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık