Ana Sayfa Urfa Haberleri Pazarcı Esnafı Yeni Yerlerini Kura İle Belirledi

Pazarcı Esnafı Yeni Yerlerini Kura İle Belirledi

Karaköprü Belediyesi tarafından Akbayır ve Karşıyaka Mahallelerinde yapılan 2 adet kapalı semt pazarındaki 110 adet tezgah yeri için pazarcılar noter huzurunda kura çekti.

Giriş Tarihi: 13 Eylül 2013 Cuma 05:24
Pazarcı Esnafı Yeni Yerlerini Kura İle Belirledi

Karaköprü Belediyesi Kültür Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan kura çekimine Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Kalkan, Zabıta Amiri Remzi Dağ, Karaköprü semt pazarcıları Dernek Başkanı Mustafa Kaçan ve çok sayıda pazarcı esnafı katıldı.

Akbayır mahallesinde Perşembe günleri Karşıyaka mahallesinde ise cumartesi günleri satış yapılacak olan 110 adet Pazar tezgahı yeri için esnaflar noter huzurunda kendi elleri ile çektikleri kuralar ile yerlerini belirlediler. Pazar esnafı adına konuşan Karaköprü semt pazarcıları Dernek Başkanı Mustafa Kaçan; “Kura çekimi adaletli bir şekilde düzenli bir şekilde yapıldı. Bizlere böylesine temiz düzenli bir pazar yeri yaptığı için Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye çok teşekkür ederiz” dedi.

Kura sonrası tezgah yerleri belli olan esnaflar ise adaletli bir şekilde yapıldı emeği geçenlere teşekkür ederiz dediler.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık