Ana Sayfa Spor PİAZZA AVM’DEN BOWLİNG TURNUVASI

PİAZZA AVM’DEN BOWLİNG TURNUVASI

Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde kurumlar arası bowling turnuvası başlıyor. İlk turnuva gazeteciler arasında gerçekleşecek.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2013 Pazar 18:07
PİAZZA AVM’DEN BOWLİNG TURNUVASI

Kentin ekonomisine katkısının yanı sıra sosyal,  kültürel ve sportif aktivitelerle de sosyal yaşamı renklendiren Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde kurumlar arası bowling turnuvası başlıyor. İlk turnuva gazeteciler arasında gerçekleşecek.

Kurum içi ve kurumlar arasında iletişimi güçlendirmek amacıyla gerçekleşecek turnuvalar sonunda her turnuvanın ilk üç derecesine girenler ‘’Şanlıurfa İl Bowling Turnuvası’na katılmaya hak kazanacak.

İlki gazeteciler arasında 8 Kasım Cuma günü gerçekleşecek turnuvaya katılım için başvurular alınmaya başladı. Yerel ve ulusal basın kuruluşlarının katılacağı turnuvada, her takım 5 kişilik ekipten oluşacak.  Basın kuruluşları, kendi bünyelerindeki personellerinin yanı sıra dışarıdan konuk sporcu da takıma dahil edebilecekler. Turnuvada ilk 3’e girecek takımlara kupa ve madalyaları AVM yönetimi tarafından verilecek.

 

 

kaynak: guneydogutv.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Milli takım forması hediye etti

Milli takım forması hediye etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık