Ana Sayfa Spor PİAZZA AVM’DEN BOWLİNG TURNUVASI

PİAZZA AVM’DEN BOWLİNG TURNUVASI

Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde kurumlar arası bowling turnuvası başlıyor. İlk turnuva gazeteciler arasında gerçekleşecek.

Giriş Tarihi: 4 Kasım 2013 Pazartesi 01:07
PİAZZA AVM’DEN BOWLİNG TURNUVASI

Kentin ekonomisine katkısının yanı sıra sosyal,  kültürel ve sportif aktivitelerle de sosyal yaşamı renklendiren Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde kurumlar arası bowling turnuvası başlıyor. İlk turnuva gazeteciler arasında gerçekleşecek.

Kurum içi ve kurumlar arasında iletişimi güçlendirmek amacıyla gerçekleşecek turnuvalar sonunda her turnuvanın ilk üç derecesine girenler ‘’Şanlıurfa İl Bowling Turnuvası’na katılmaya hak kazanacak.

İlki gazeteciler arasında 8 Kasım Cuma günü gerçekleşecek turnuvaya katılım için başvurular alınmaya başladı. Yerel ve ulusal basın kuruluşlarının katılacağı turnuvada, her takım 5 kişilik ekipten oluşacak.  Basın kuruluşları, kendi bünyelerindeki personellerinin yanı sıra dışarıdan konuk sporcu da takıma dahil edebilecekler. Turnuvada ilk 3’e girecek takımlara kupa ve madalyaları AVM yönetimi tarafından verilecek.

 

 

kaynak: guneydogutv.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star