Ana Sayfa Urfa Haberleri PLAKETLERİNİ ERDOĞAN’DAN ALDILAR

PLAKETLERİNİ ERDOĞAN’DAN ALDILAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) 10, 20 ve 33'üncü yılını doldurmuş delegelere yönelik "72. Genel Kurul Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Töreni" düzenlendi.

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2016 Çarşamba 05:35
PLAKETLERİNİ ERDOĞAN’DAN ALDILAR

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katımıyla TOBB konferans salonunda gerçekleştirilen törende Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde 10, 20 ve 33’üncü yılını doldurmuş olan delegelere plaket verildi.

TOBB delegeliğinde 20. Hizmet yılını dolduran Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya plaketini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB delegeliğinde 10. hizmet yılını doldurmuş olan  Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Aydın’a da plaket takdim etti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, TOBB delegeliğinde 20. yılını doldurmuş olmanın ve Şanlıurfa’ya ve Ticaret Borsası’na  hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını belirtti.

Şanlıurfa Ticaret Borsası olarak, kentin ekonomik kalkınmasına katkı sunmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Kaya, bugün yapılacak olan TOBB 72. Genel Kurulu’nun hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık