Ana Sayfa Ekonomi POLAT GÜVEN TAZELEDİ

POLAT GÜVEN TAZELEDİ

TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimler Kurulunda başkanlık seçimi yaşandı. İki listenin yarıştığı seçimi mevcut başkan Vildan Polat kazandı.

Giriş Tarihi: 26 Aralık 2014 Cuma 12:51
POLAT GÜVEN TAZELEDİ

TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimler Kurulu kongresi Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda yapıldı. Divan heyetinin oluşturulmasının ardından başlayan kongrede, mevcut başkan Vildan Polat ve Esra Göncü Çadırcı’nın hazırladığı iki liste yarıştı. 31 Delegenin oy kullandığı seçimlerde 17 delegenin oyunu alan Vildan Polat, yeniden TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimler Kurulu başkanlığını kazandı. Diğer aday Esra Göncü Çadırcı ise 11 oy alabildi.

 

Başkan Vildan Polat yaptığı açıklamada;’’ Bu dönem içerisinde hiç bir karşılık beklemeden, elimden geldiğince çalışmaya, TOBB’u, Ticaret Odasını,Borsamızı ve Kurulumuzu doğru temsil etmeye, güç birliğiyle hareket etmeye özen gösterdim. Bu süreçte şahsımın en önemli kazanımı, edindiğim dostluklar oldu. Birçok arkadaşımla faaliyetlerimizi yerine getirirken yaşadığımız heyecan, mutluluk ve gurur paylaşımı her şeye değerdi...
Türkiye’de kadın girişimciliğinin gelişmesine faaliyetleri ve rol modelliği ile önemli katkılar sağlayacağına inandığım bu kurulun ş.urfa ’da daha başarılı olmasını diliyor, yeni dönem kurul üyelerine, icraya seçilecek arkadaşlarıma ve başarılar diliyorum.’’ dedi.

 

     TOBB ŞANLIURFA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU  İCRA KOMİTESİ

 1. VİLDAN POLAT
 2. DİLEK ASLAN
 3. FİLİZ BALAMİR DERELİ
 4. GURBET İZ
 5. GÜLTEN UZSOY
 6. MÜKKEREM BİRLİK
 7. ÖZLEM ARSLANARGUN
 8. SEVİM ASLAN
 9. F.GÜNAL DAĞYUDAN
 10. FEHİME ÇOBAN AVCI
 11. BERFİN BOZKAYA
 12. ASLI PAKIR

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa Esnafını Sevindiren Haber

Şanlıurfa Esnafını Sevindiren Haber

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star