Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Polat Vali Güvenç’den Destek İstedi

Polat Vali Güvenç’den Destek İstedi

Kadın Girişimciler Komitesi’nin çalışmaları hakkında Vali Güvenç’e bilgi veren İcra Komitesi Başkanı Vildan Polat, Ş.Urfa’da kadın girişimcileri iş hayatına özendirerek her sektörde yer almaları için çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2013 Perşembe 17:03
Polat Vali Güvenç’den Destek İstedi

Kadın Girişimciler Komitesi’nin çalışmaları hakkında Vali Güvenç’e bilgi veren İcra Komitesi Başkanı Vildan Polat, Ş.Urfa’da kadın girişimcileri iş hayatına özendirerek her sektörde yer almaları için çalışmalar yaptıklarını dile getirdi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenleyerek iş kadınlarımızı urfa’ya davet etmek istiyoruz  ,’’girişimci kadınlar göbekli tepede buluşuyor’’ etkinliği düzenleyip 30 ildeki kgk başkanlarımızı urfa’ya davet edip panel düzenleyip göbeklitepe’nin tanıtımına katkıda bulunmak istiyoruz ve bu konuda Vali Güvenç’den destek istedi.

 

Ş.Urfa’nın kadın ve töre cinayetleri, küçük yaşda evlilikler ile gündeme gelmesini istemediklerini de dile getiren Polat artık bu tür haberlerin yerine iş hayatında ön plana çıkan kadın haberlerini görmek istediklerini söyledi.

 

Kadın girişimcileri çok önemsediğini ifade eden Vali güvenç ise kadınların iş hayatında daha aktif bir şekilde görmek istediğini kaydetti. Kadınlarının daha üretken olmaları gerektiğini de vurgulayan Vali Güvenç, her sektörde yer almaları gerektiğini söyledi.

Vali Güvenç, TOBB Ş.Urfa Kadın Girişimciler Kurulu’na her türlü desteği vereceklerini söyledi. Ziyaretlerinden çok memnun olduğunu ve yeni yönetimlerinin ilimize başarılar getirmesini diledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık