Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri POLAT'TAN BAYRAM MESAJI

POLAT'TAN BAYRAM MESAJI

Şanlıurfa Kadınları Kalkındırma (ŞUKAD) Derneği Başkanı Vildan Polat yayınladığı Ramazan Bayramı mesajı ile Urfa'lı kadınların bayramını tebrik etti.

Giriş Tarihi: 18 Ağustos 2012 Cumartesi 12:38
POLAT'TAN BAYRAM MESAJI

Şanlıurfa Kadınları Kalkındırma (ŞUKAD) Derneği Başkanı Vildan Polat yayınladığı mesajda;

Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.
Yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı özel günlerdir. Bayramlar dini ve milli duyguların en üst seviyede yaşanmasının yanı sıra birlik, beraberlik ve bütünleşme zamanıdır.


Mübarek Ramazan ayını geride bırakırken sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayramı daha birlikte, kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.Dini ve milli duyguların, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyede yaşandığı bayramlarda, sahip olduğumuz güzellikleri vatandaşlarımızla paylaşmak, toplumumuzun yardım ve desteğe muhtaç kesimine ilgi ve şefkat göstermek büyük önem taşımaktadır.Bayramlarda önce en yakınlarımızdan başlayarak; akraba, komşu, yoksul ve ihtiyaç sahibi insanları ziyaret etmeli. Bayram gününde onların gönüllerini almalı, muhtaç durumdaki insanlara maddi ve manevi desteklerimizi ulaştırmalıyız. Bu müstesna günün, birlik ve beraberliğe vesile olması temennisiyle, Değerli Ş.Urfalıların Ramazan Bayramını yürekten kutlar, bayramın ülkemize ve şehrimize barış, mutluluk, huzur getirmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Viranşehir'de Kuşlar Üşümesin çalışması

Viranşehir'de Kuşlar Üşümesin çalışması

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık