Ana Sayfa Urfa Haberleri Polis Gözaltına Aldı Yakınları Olay Çıkarttı (video)

Polis Gözaltına Aldı Yakınları Olay Çıkarttı (video)

ŞanlıUrfa'da kurallara uymadığı gerekçesiyle motosikleti bağlanan ve mukavemet göstermesinden dolayı gözaltına alınan kişinin yakınları ile polis arasında arbede çıktı.

Giriş Tarihi: 27 Eylül 2011 Salı 19:45
Polis Gözaltına Aldı Yakınları Olay Çıkarttı (video)
ŞanlıUrfa'da kurallara uymadığı gerekçesiyle motosikleti bağlanan ve mukavemet göstermesinden dolayı gözaltına alınan kişinin yakınları ile polis arasında arbede çıktı. Kalabalığı uzaklaştırmak için havaya ateş açan polis, zorla polis merkezine girmeye kalkan kişilere copla müdahale etti. Gerginlik sırasında hafif yaralanan 4 kişi gözaltına alındı. 

Gece geç saatlerde motosikletlere yönelik uygulama yapan polisler, Şehitlik Mahallesi'nde, kurallara uymayan İsmail Demir yönetimindeki motosikleti durdurdu. Kask kullanmayan ve evrakında eksikler olduğu ortaya çıkan motosiklet bağlanırken, karara itiraz eden ve polislere mukavemette bulunan sürücü İsmail Demir gözaltına alındı. Gözaltına alınan Demir, uygulama noktasına yakın uzaklıktaki Şehitlik Emin Çavuş Polis Merkezi'ne götürüldü. 

YAKINLARI POLİS MERKEZİ'NE AKIN ETTİ 

Yaşananları haber alan İsmail Demir'in çok sayıda yakını, polis merkezi önüne akın etti. İçeri girmek isteyen Demir ailesi mensupları, kendilerine izin vermeyen polislerle tartıştı. İçeri girme konusunda ısrar eden kalabalık ile polis arasında arbede çıktı. Arbedede polisler, kalabalığa copla müdahale etti, bir polis memuru da beylik tabancası ile havaya 6 el ateş ederek kalabalığı uzaklaştırdı. Yaşananların haber verilmesi üzerine çok sayıda çevik kuvvet polisi takviye olarak gönderildi. 

Çevik kuvvet polislerinin gelmesinin ardından arbede sırasında hafif yaralanan Mustafa, Bahattin, Bekir ve Zeki Demir, ambulansla ŞanlıUrfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Burada ayakta tedavileri yapılan 4 şüpheli, daha sonra gözaltına alınarak Şehitlik Emin Çavuş Polis Merkezi'ne getirildi. 

Gerginlik nedeniyle polis merkezi çevresinde güvenlik önlemleri artırıldı

haberler.com

video linki
http://www.haberler.com/motosikleti-baglanan-sahsin-yakinlari-polis-3019823-haberi/
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star