Şanlıurfa

Ana Sayfa Urfa Haberleri POLİS KATİLİ GÜVENLİK KAMERASINDA

POLİS KATİLİ GÜVENLİK KAMERASINDA

Şanlıurfa'da 3 polisi şehit eden 17 yaşındaki H.D.E., kaçarken güvenlik kameralarına yakalandı. Polislerin faili arama çalışmaları da vatandaşlar tarafından kaydedildi.

Giriş Tarihi: 11 Temmuz 2016 Pazartesi 15:04
POLİS KATİLİ GÜVENLİK KAMERASINDA

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde 5 polisi yaralayan 17 yaşındaki H.D.E., kaçarken çevredeki binaların güvenlik kameralarına yakalandı. Saldırganın etkisiz hale getirilmesi için polisin gerçekleştirdiği operasyon vatandaşlar tarafından görüntülendi.

GÜVENLİK KAMERASINA TAKILDI

Kimlik kontrolü yapmak isteyen polise emekli uzman çavuş olan babasının silahını ateşleyerek cevap veren ve 3 polisi şehit eden 17 yaşındaki saldırgan H.D.E., olay yerinden kaçtı. Çevrede polisin yoğun güvenlik önlemi alarak aradığı saldırgan bir binanın güvenlik kamerasına yakalandı. Saldırıyı gerçekleştirdikten sonra otogardan çıkarak ara sokaklarda sakince yürüyen saldırganın, elindeki silahı, yürürken arkasına sakladığı görülüyor.

ÖLDÜRÜLDÜ

Saldırgan, anlık olarak binanın güvenlik kamerasına yakalanırken, bu kaçışın hemen ardından arama çalışmalarını sürdüren polisler tarafından açılan ateş sonucu 17 yaşındaki H.D.E. öldürülerek etkisiz hale getirildi.

VATANDAŞLAR POLİSLERİN ARAMA ÇALIŞMALARINI GÖRÜNTÜLEDİ

Polislere ateş açtıktan sonra kaçan saldırganı yakalamak için bölgeye çok sayıda polissevk edildi. Polislerin gerçekleştirdiği arama çalışmaları vatandaşlar tarafından kaydedildi.

 

 

 

 

kaynak: haberler.com

Watch video!
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star