Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Türkiye POLİS TEŞKİLATININ 170. YIL KUTLAMALARI

POLİS TEŞKİLATININ 170. YIL KUTLAMALARI

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 170.Yıldönümü dolayısıyla Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü tarafından resepsiyon düzenlendi.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2015 Cumartesi 04:24
POLİS TEŞKİLATININ 170. YIL KUTLAMALARI

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 170.Yıldönümü dolayısıyla Bir otele de resepsiyon düzenlendi.

 Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaş'ın ev sahipliğinde düzenlenen geceye Şanlıurfa Valisi İzzetin Güvenç, 20. Zırhlı Tugay Komutanı İhsan Başbozkurt, İl Jandarma Komutanı Albay Selman Kömürcü, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, ilçe Belediye Başkanları, bazı STK temsilcileri, daire amirleri, kurum müdürleri, Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı. Resepsiyonda davetlilere ikramlarda bulunulurken, ikramları tadan davetliler gecede birbirleriyle sohbet etme imkanı buldu.

Gecede konuşan İl Emniyet müdürü Eyüp Pınarbaşı,"Huzurun sağlanması için 170 yıl önce kurulan teşkilatımız milletin hizmetindedir. Kaliteli bir güvenlik hizmeti vermek en önemli görevimizdir."dedi.

170. Yıldönümü pastasını Emniyet Müdür Eyüp Pınarbaşı ve Şanlıurfa Valisi İzzetin Güvenç, 20. Zırhlı Tugay Komutanı İhsan Başbozkurt, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş berber kesti. Programda başarılı polisleri başarı belgesi ve altın takıldı.

Resepsiyon ardından gece verilen yemek ve Türk sanat müziği konseri davetlilere keyifli anlar yaşattı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık