Ana Sayfa Güncel Raylı Sistemin Birinci Etabı Başlıyor

Raylı Sistemin Birinci Etabı Başlıyor

Uzun bir süredir rayli sistem çalışmalarının sonuna gelen Büyükşehir Belediyesi, proje çalışmalarına başlanacağı duyuruldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,”4 etaptan oluşan projesinin 1. etabını hayata geçireceğiz.”dedi.

Giriş Tarihi: 19 Ağustos 2016 Cuma 17:01
Raylı Sistemin Birinci Etabı Başlıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, kentteki ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya geldi. Belediye Şeref Salonunda, gazetecilere açıklama yapan Çiftçi, rayli sisteme yönelik inceleme çalışmalarının tamamlandığını söyledi. Çiftçi, şunları kaydetti:”En kısa sürede zamanda raylı sistem çalışmaları başladı. Ulaşımda Şanlıurfa'mızı gelece taşıma anlamında, raylı sistem için inceleme, etüt çalışmalarını tamamladık.

 ‘PROJE 4 ETAPTAN OLUŞACAK’

 Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından Büyükşehir Belediyesine yetki verildi. Raylı sistem projesi üzerinde çalışıyoruz, hazırlıyoruz. Allah'ın izni ile bu dönemde 4 etaptan oluşan projesinin 1. etabını hayata geçireceğiz.” Öte yandan Çiftçi, birçok ilde yerinde incelemelerde bulunarak, tramvayları yerinde incelemişti.

YORUMLAR
  • yorum2016-08-20 09:00:55Şanlı

    Birinci etabı başlıyorda ne zaman ve hangi hat onuda söyleseniz iyi olur...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Viranşehir'de terör operasyonu: 4 ölü

Viranşehir'de terör operasyonu: 4 ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık