Ana Sayfa Urfa Haberleri Rehberler Onur Air İçin Teşekkür Etti.

Rehberler Onur Air İçin Teşekkür Etti.

Şanlıurfa Profesyonel Turist Rehberleri Derneği (ŞURED) Başkanı M.Kamil Türkmen,Onur Air uçuşları için Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti

Giriş Tarihi: 26 Mart 2013 Salı 06:29
Rehberler Onur Air İçin Teşekkür Etti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞURED Başkanı Türkmen, “Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’ya uçuş gerçekleştireceğini açıklayan fakat sivil havacılıktan gerekli uçuş frekansını almada sıkıntılar yaşayan Onur Air’in tüm problemleri çözüme kavuşturulması bizleri son derece mutlu etmiştir. Özellikle turizm sezonunun başlamasıyla beraber umuyorum bu uygun olan saat diliminde Şanlıurfa Turizmine önemli katkı sunacaktır. Burada başta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı başta olmak üzere bu koordinasyonda aktif rol alan Bşk.vekili Cem Göncü beye, ulaşım kolaylığı sağlayan Onur Air yetkililerine, Sivil Havacılığa, Başta Bakanımız Faruk Çelik’e, emeği geçen ilimiz milletvekillerine ve sayın valimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Tüm resmi prosedürleri ve bürokratik işlemleri tamamlayan Onur Air, İstanbul-Şanlıurfa uçak seferlerini 5 Nisan 2013 tarihinden itibaren 21.30’da Atatürk Hava Limanı’ndan Şanlıurfa’ya - sabah saat 07.30’da  GAP Havaalanından İstanbul’a kalkış olmak üzere gerçekleştirecek.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık