Ana Sayfa Urfa Haberleri REKTÖR MUTLU'DAN GELECEĞİN SAĞLIKÇILARINA TAVSİYELER

REKTÖR MUTLU'DAN GELECEĞİN SAĞLIKÇILARINA TAVSİYELER

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil Mutlu, özel bir Sağlık Meslek lisesinde düzenlenen söyleşide, öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2014 Pazartesi 04:12
REKTÖR MUTLU'DAN GELECEĞİN SAĞLIKÇILARINA TAVSİYELER

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil Mutlu, özel bir Sağlık Meslek lisesinde düzenlenen söyleşide, öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu.

Rektör Mutlu'nun konuşmacı olarak katıldığı söyleşiyi, Okulun Kurucu Başkanı Celal Çiftçi, Genel Koordinatör Dilek Çiftçi, öğrenmen ve öğrenciler dinledi. Rektör Mutlu, öğrencilere bir işi not için, yapmamaları, ideaları için yapması gerektiği ifade etti. Mutlu, "Üniversitede 18 yaşınızı geçtiğiniz için kimse size 'çalış' demez. Kimse sana neden derse girmiyorsun demez. Orda hoca notunu alır. Derste gürültü edersen seni dışarı gönderir, hak kazanırsan başarılı olursan sınava girersin, bir işi not için, geçmek için yapmayın idealinizse yapın o meslekte gerçekten başarılı olacaksanız yapın. İdealiniz sağlıkçı olmak değilse hiç burada durmayın ama idealiniz sağlıkla ilgili ise, derslerle iyi bir denge kurmak lazımdır" dedi.

 


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık