Ana Sayfa Urfa Haberleri Rektörlük seçimi 12 Mart'ta yapılacak

Rektörlük seçimi 12 Mart'ta yapılacak

Dünyanın en eski üniversitesi olma unvanını elinde bulunduran Harran Üniversitesinde rektörlük seçiminin tarihi belli oldu.

Giriş Tarihi: 2 Mart 2015 Pazartesi 05:39
Rektörlük seçimi 12 Mart'ta yapılacak

Dünyanın en eski üniversitesi olma unvanını elinde bulunduran Harran Üniversitesinde rektörlük seçiminin tarihi belli oldu.

7 adayın katılacağı rektörlük seçimi 12 Mart’ta yapılacak. 450 civarında akademisyen oy kullanacak.

Harran Üniversitesinin 12 Martta yapılacak olan rektörlük seçiminde Prof. Dr. Gürbüz Aksoy, Prof. Dr. Ali Seyrek, Prof. Dr. Mehmet Ekinci, Prof. Dr. Abuzer Pınar, Prof. Dr. Mehmet İriadam, Prof. Dr. Bekir Erocak ve Prof. Dr. Ramazan Taşaltın yarışacak.

YORUMLAR
  • yorum2015-03-10 12:53:38Karakelle

    Üniversiteyi her kim bilim yolunda ilerletmek için tüm personele eşit mesafede, hakperest, adım kayırmayan ve " sadece benim guruptan olanları seçerim" mantığında olmayan...kişi olacaksa ALLAH muvaffak etsin. Her kim "ortalığı dumana katarak" ve bu karmaşada insanları birbirine düşürerek istedikleri kişiyi seçtirip "istedikleri gibi kullanmak" uğruna çabalıyorsa...ALLAH belasını versin...Üniversiteye, Öğrenci ve personeliyle faydalı olacak...Ş.Urfa' ya maddi ve manevi bazda katkıda bulunacak ,adını kavgalar ile değil tanıdığı imkanlar ile başarıları ile Üniversiteyi dünyaya tanıttıracak bir Rektöre ihtiyaç vardır...İNŞAALLAH böyle bir rektör atanır. Aksi takdirde Mutlu döneminde olan kaçmalar devam edecek ve Üniversite " Küçük Olsun Bizim Olsun" mantığıyla mevcut hocaların yarısı kaybolacak buradan...Yorumlara bakıyorum da..." şu varken ..bu varken...başka hoca aramaya gerek yok" mantığı cahilce ...Önce yukarıdaki kıstaslar gerek

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık