Ana Sayfa Ekonomi RENGİN'İN AÇILIŞI GÖRKEMLİ OLDU

RENGİN'İN AÇILIŞI GÖRKEMLİ OLDU

Karaköprü Beldesinde hizmete giren Rengin Mobilya'nın açılışı görkemli törenle gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2012 Pazar 13:00
RENGİN'İN AÇILIŞI GÖRKEMLİ OLDU
GAP'la birlikte gelişen  ve hergün büyüyen Şanlıurfa'da  yeni iş kolları bir bir hizmete girmeye devam ediyor. Şanlıurfa'lı Genç İş adamı mimar Ahmet Doğan ve ailesinin kurmuş oldukları Bellona Mobilya Mağazası'nın açılışı geniş katılımlı muhteşem bir törenle  yapıldı.


Şanlıurfa'nın Karaköprü Beldesi GAP Bulvarı üzerine bulunan Rengin Bellona mobilya ev-consept mağazasının açılışına Şanlıurfa Valisi Celalletin Güvenç, Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, Karavil Holding Yönetim Kurulu Başkanı A.Kadir Karavil, Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak, Şanlıurfaspor  Genel Sekreteri Mehmet Çoban,İş adamı Halil Paydaş, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri Hasan Erik, Ömer Vert, Emin şeyhanlıoğlu, çok sayıda davetli katıldılar.


Bellona Rengin Mobilya'nın  açılış konuşmasını yapan İş adamı Mimar Ahmet Doğan, Gelişen ve hergün büyüyen Şanlıurfa'da Güneydoğu'nun en büyük mobilya mağazasının açmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek' Bugün bizim mutlu gümümüzde bizleri yanlız bırakmayan tüm davetlilere ve aileme teşekkür ediyorum'dedi.


10 katlı 5 bin m2  kapalı alanı bulunan mağazanın açılışında Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, Karavil Holdng yönetim Kurulu Başkanı A.Kadir Karavil, Boydak Yönetim Kurulu  Başkanı Memduh Boydak ve Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç birer konuşma yaptılar.


Şanlıurfa'nın teşvik yasasından yararlanan en cazibeli kent olduğunu belirten Vali Güvenç,' Karavil ve Boydak holdingten Şanlıurfa'ya yatırım yapmalarını arzuladıklarını' söyledi. Konuşmalardan sonra dualar eşliğinde  Bellona Rengin Mobilyanın açılışı gerçekleşti.

kaynak: urfstar.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'daki kurumlarda yeni dönem başlıyor

Urfa'daki kurumlarda yeni dönem başlıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık